Benefiční večer pro Jizerky

Nadace pro záchranu a obnovu Jizerských hor pořádá ve středu 1. dubna od 18 hodin již 7. benefiční večer pro Jizerky. Do Experimentálního studia v areálu libereckých Lidových sadů zve všechny, kteří mají kladný vztah k Jizerským horám.

Bude připraveno stručné seznámení s nejzajímavějšími aktivitami Nadace, předčítání z nové knihy o jizerskohorských pomníčcích “Připomínky zašlých časů” a vystoupení dětského hudebního souboru ZUŠ Liberec. Po ukončení programu čeká na všechny malé občerstvení s prostorem pro diskuzi i s těmi nejznámějšími “patrony” Jizerských hor.

Výtěžek benefice bude věnován základním školám na realizaci programů ekologické výchovy.

Vstupné je dobrovolné, avšak jeho zaplacením podpoříte ekologickou výchovu dětí na základních školách a zároveň se stanete členy Klubu přátel Nadace.

Co pro to musíte udělat? Při vstupu na benefici nahlásit své jméno, adresu a částku, kterou jste se rozhodli přispět. Po benefici Vám Nadace zašle poděkování, potvrzení o daru a malý dárek v podobě knihy, kterou v minulosti podpořila.

Co když se benefičního večera nebudete moci zúčastnit a přesto byste se chtěli stát členy Klubu přátel Nadace? Stačí Váš příspěvek zaslat na bankovní účet 346 35 88 / 0300 a nezapomenout do zprávy pro příjemce napsat jméno a adresu, aby Vás pracovník Nadace mohl identifikovat.

ikona souboruPozvánka na benefici

Vstupenky si můžete zamluvit do 25. března u Ondřeje Petrovského, tel.: 605 701 503, e-mail: jizerky@atlas.cz

Další informace o Nadaci můžete získat na www: http://jizerky.ecn.cz

Vytvořeno 11.3.2009 17:16:50 | přečteno 554x | Lenka Rychtaříková
 
Úvodní strana
Krajský úřad Libereckého kraje
Odbor životního prostředí a zemědělství
U Jezu 642/2a, 461 80 Liberec 2
 
load