Klimatická změna: od vědeckých poznatků k politickému řešení

Neoficiální vlajka Dne Země

Informační centrum OSN v Praze, Centrum pro otázky životního prostředí UK, Klimatická koalice, Komise pro životní prostředí AV ČR a nadace Heinrich-Böll-Stiftung v Praze Vás srdečně zvou na panelovou diskusi u příležitosti zveřejnění poslední části nové zprávy Mezivládního panelu pro změnu klimatu (IPCC), která se uskuteční ve středu 5. listopadu 2014 od 10.00 do 12.00 hod.

Panelová diskuze se uskuteční v budově Senátu Parlamentu České republiky, Rytířský sál, Valdštejnské náměstí 17/4, Praha 1.

Pod záštitou místopředsedy Senátu Zdeňka Škromacha, ministra životního prostředí Richarda Brabce, místopředsedy ústavně právního výboru Senátu Miloše Malého a předsedy výboru pro životní prostředí Poslanecké sněmovny Robina Böhnische.
 
Akce se zúčastní: Richard Brabec (ministr životního prostředí), Robin Böhnisch (předseda Výboru pro životní prostředí PSP), Aleš Kendík (náměstek Ministerstva zemědělství), zástupce ministerstva zahraničí – TBC, Bedřich Moldan (ředitel Centra pro otázky životního prostředí UK), zástupce Úřadu vlády ČR - TBC, zástupce Klimatické koalice.
 
Moderuje Robert Břešťan (Ekonom).

Kontakt:
UNITED NATIONS
Informační centrum OSN v Praze
Železná 24, 110 01 Praha 1, Česká republika
Tel.: 
+420 255 711 645http://unic.un.org/prague

Zdroj: Zpráva z informačního servisu NSZM ČR   


Vytvořeno 21.10.2014 9:31:28 | přečteno 394x | Lenka Rychtaříková
 
Úvodní strana
Krajský úřad Libereckého kraje
Odbor životního prostředí a zemědělství
U Jezu 642/2a, 461 80 Liberec 2
 
load