Korálkové dílny pro děti i dospěláky ve Sklářské Krčmě AJETO

Sklářská Krčma AJETO v Lindavě ve spolupráci s atelierem MINART z Nového Boru připravila pro letošní rok originální novinku, kterou je korálková dílna pro děti i dospěláky. Korálková dílna je k dispozici zatím každou středupátek vždy od 7.00 do 15.00 hodin a v sobotu od 9.00 do 17.00 hodin.

V ní si pod dohledem a s pomocí profesionální korálkářky Aničky Mikešové mohou děti i dospělí vyzkoušet tuto krásnou a zajímavou techniku a vyrobit si tak svůj vlastní náramek, náhrdelník, náušnice či přívěsek.

Součástí workshopu je nejen vlastní práce, ale i odborný výklad, ve kterém Vás Anička ochotně seznámí s taji tohoto řemesla, způsoby práce, různými druhy korálků, drátků, nářadí apod.

Vybrat si můžete ze široké nabídky výrobků a také kategorií obtížnosti. Výsledek Vaší práce se může samozřejmě mírně lišit od ilustrativních fotografií výrobků z naší nabídky, neboť v podstatě vytváříte svůj vlastní originál.

Korálkovou dílnu si můžete stejně jako foukání skla v předstihu objednat pro svou návštěvu, rodinnou oslavu, sešlost, či firemní akci na telefonu Sklářské Krčmy 487 752 962, nebo e-mailu sobotka@ajetoglass.com.

Další informace naleznete zde

Vytvořeno 31.1.2014 12:44:32 | přečteno 372x | Lenka Rychtaříková
 
Úvodní strana
Krajský úřad Libereckého kraje
Odbor životního prostředí a zemědělství
U Jezu 642/2a, 461 80 Liberec 2
 
load