Léto v Ekocentru Oldřichov v Hájích

 Klasické i příměstské tábory i pobytové programy pro rodiče s malými dětmi – to vše najdete v nabídce Ekocentra Oldřichov v Hájích na letošní prázdniny.

V areálu ekocentra a jeho pestrém okolí bude připravena spousta zábavných her a aktivit, jejichž cílem je co nejnázornější formou pronikat do zákonitostí přírody. Děti si na vlastní kůži vyzkouší péči o zvířata na farmě, dozví se zajímavé informace o přírodě, podniknou výlety do okolí, budou tvořit z přírodních materiálů,“ seznamuje s programem pobytového i příměstského tábora pro děti ředitel ekocentra Radek Hromádka.

Na léto připravují v ekocentru i pobytové programy pro rodiče s předškolními dětmi, kterým areál nabízí kvalitní zázemí a zároveň bezprostřední kontakt s přírodou a zvířaty na farmě. Účastníci se budou moci těšit na spoustu netradičních her a zábavné poznávání přírody. Poučí se, jak se nejlépe chovat ke zvířatům i přírodě. Vedle výletů do okolí bude připraveno také večerní tvoření pro rodiče a mnoho dalšího. Bude připraven červencový a srpnový turnus.

Podrobnosti k akcím najdete na www.strevlik.cz/verejnost/prazdniny.

Můžete se obrátit také na Jitku Hybnerovou na tel. 482 360 011 či e-mailu objednavky@strevlik.cz.

 
Vytvořeno 15.4.2013 14:28:38 | přečteno 837x | Lenka Rychtaříková
 
Úvodní strana
Krajský úřad Libereckého kraje
Odbor životního prostředí a zemědělství
U Jezu 642/2a, 461 80 Liberec 2
 
load