NAJDI, VYFOŤ, VYHRAJ!

Liberecký kraj pořádá fotografickou soutěž na téma „NAJDI a VYFOŤ CO NEJVÍCE ROZCESTNÍKŮ NAPŘÍČ LIBERECKÝM KRAJEM“. Soutěž trvá do 30.9.2014 a hlavní výhrou je turistická navigace Garmin, turistický batoh Deuter a turistické hůlky Fizan.

Soutěžící musí vyfotit co největší počet turistických rozcestníků na pěších trasách v Libereckém kraji a nahrát je na stránky www.liberecky-kraj.cz, kde si vytvoří svůj vlastní účet (kliknutím na kolonku REGISTRACE DO SOUTĚŽE), kam mohou až do 30. září neomezeně přidávat všechny své turistické úlovky.

Fotografie musí být vyfoceny v letošním roce, v kvalitě takové, aby byl čitelný nápis na ceduli i rok uveřejnění cedule (ne příliš ve stínu nebo naopak ozářené sluncem). Každá fotografie musí dokladovat jiný rozcestník v Libereckém kraji, musí být opatřena názvem rozcestníku a uvedením GPS.

Možnost přihlášení a kompletní pravidla najdete zde

Soutěžící s největším počtem zaslaných turistických rozcestníků získá turistickou navigaci GARMIN DAKOTA 10 (www.garmin.cz), druhý soutěžící získá batoh DEUTER AC Lite 22 (www.deuter.com) a třetí soutěžící obdrží turistické hůlky FIZAN EXPLORER GREEN (www.fizan.it).

Přejeme vám hodně štěstí při vašich výletech za "turistickými úlovky"

Vytvořeno 22.7.2014 13:58:06 | přečteno 1368x | Lenka Rychtaříková
 
Úvodní strana
Krajský úřad Libereckého kraje
Odbor životního prostředí a zemědělství
U Jezu 642/2a, 461 80 Liberec 2
 
load