Nápověda o STŘEVLIKu pro učitele

Jak to v tom areálu ekologické výchovy vlastně vypadá? Na co všechno musíme být připraveni? V nabídce toho mají spoustu a z těch pár vět těžko poznám, co bude pro moji třídu nejvhodnější. Nemůže se nám něco stát na farmě? Vždyť tam mají berana i koně. A co když bude pršet? Takové otázky a spousta dalších mohou napadat učitele, který se chce poprvé s žáky vypravit do Střediska ekologické výchovy Libereckého kraje (STŘEVLIKu).

Nejlepší samozřejmě je „osahat“ si vše přímo na místě. A právě proto připravují pracovníci krajské příspěvkové organizace STŘEVLIK na pondělí 5. října 2009 Den otevřených dveří nebo-li Ochutnávku Ekocentra Oldřichov v Hájích.

„Akce je určena především pedagogům základních a středních škol, kteří uvažují o tom, že by poprvé se svojí třídou přijeli k nám na pobytový, jednodenní či blokový program. Zájemci se budou moci seznámit s prostředím ekocentra i jeho pracovníky. Budou pro ně připraveny ukázky ekovýchovných programů, tak aby se po návštěvě lépe zorientovali v nabídce našich služeb. Obdobnou akci jsme připravili loni, a protože se setkala s velkým úspěchem, letos ji opakujeme,“ vysvětlil ředitel STŘEVLIKu Radek Hromádka.

Více o programu Ochutnávky naleznete ikona souboruZDE.

Na akci je nutné se předem přihlásit na e-mailu objednavka@strevlik.cz , popř. u Barbory Máslové na barbora.maslova@strevlik.cz či tel. 482 360 011 nejpozději do 25. září.
Další informace včetně možností dopravy do ekocentra naleznete na www.strevlik.cz .

Středisko ekologické výchovy Libereckého kraje
příspěvková organizace
463 31 Oldřichov v Hájích 5
www.strevlik.cz

Vytvořeno 24.8.2009 20:59:24 | přečteno 622x | Lenka Rychtaříková
 
Úvodní strana
Krajský úřad Libereckého kraje
Odbor životního prostředí a zemědělství
U Jezu 642/2a, 461 80 Liberec 2
 
load