Přednáška Člověk a příroda v učebním plánu waldorfské školy

Sdružení pro založení waldorfské školy v Liberci Wrabec zve srdečně všechny zájemce o vzdělávání na přednášku, jejíž téma bude "Člověk a příroda v učebním plánu waldorfské školy“. Přednáška se uskuteční v úterý 20. 5. 2014 od 17 hodin v Malém sále Krajské vědecké knihovny Liberec. 

Přednášet bude Mgr. Dušan Pleštil, Ph.D. - zkušený pedagog, který velmi aktivně působí na waldorfské základní škole a také na lyceu v Semilech. V obrazech vycházejících z přírody nám nastíní kompozici učebního plánu waldorfské školy. Waldorfská pedagogika není totiž pedagogikou cílů, ale pedagogikou orientující se na podporu dětského vývoje. V tomto pojetí je veškeré vyučování nástrojem pro učitele, pro dítě podnětem pro vývoj ke zdravému vztahu k sobě samému, k vědomému lidství a k zodpovědnému vztahu ke světu.

Přijďte se dozvědět a zažít (letos již potřetí) zase něco nového z waldorfského světa!

Akci pro zájemce o pedagogiku či přímo alternativní vzdělávání pořádá iniciativa k založení waldorfské základní školy v Liberci, občanské sdružení Wrabec. (www.wrabec.cz) Pro podrobnější informace můžete kontaktovat Ing. Terezu Hrůzovou, tel. 736 422 917, tereza@wrabec.cz

Plakátek k akci najdete ikona souboruzde

Vytvořeno 14.4.2014 10:50:04 | přečteno 371x | Lenka Rychtaříková
 
Úvodní strana
Krajský úřad Libereckého kraje
Odbor životního prostředí a zemědělství
U Jezu 642/2a, 461 80 Liberec 2
 
load