Seminář Co si pamatuje krajina

Středisko ekologické výchovy a etiky SEVER Horní Maršov patří mezi nejkvalitnější zařízení tohoto typu u nás. Seminář Co si pamatuje krajina je vhodný nejen pro střediska ekologické výchovy.

Seminář pro učitele 2.stupně, nižších ročníků víceletých gymnázií a prvních ročníků SŠ Co si pamatuje krajina vedou lektorky střediska SEVER Hana Kulichová a Eliška Knížková.

Doba trvání: 4 hodiny po 60 min. (vč.15-20 min.přestávky)

Nároky na místnost: židle do kruhu, dataprojektor + PC + reproduktory (promítání 20 min.filmu - pokud nemáte, můžeme tuto techniku dovézt), dostatečně dlouhá místnost na natažení cca 6 m šňůry.

Finanční podmínky: 300,- za účastníka (tato cena zahrnuje CD s interaktivním výukovým programem, CD s texty k semináři a pomůckami k aktivitě Časová osa, kniha O krajině a povodních). Pokud by počet účastníků klesl pod 13, požadujeme cenu jako za 13 - tj.

3 900,- plus proplacení cesty (auto nebo v případě dobrého spojení HD pro 2 osoby).

Bonus pro organizátory: bude-li zájem, můžeme se s vámi podělit o zkušenosti s vedením jedenapůlročního školního projektu podpořeného ESF - Krkonoše vnitřní a vnější (www.krkonosevnitrniavnejsi.cz), věnovat vám některé z jeho výstupů.

Reference na již proběhlý seminář Co si pamatuje krajina vám mohou podat např.: Aleš Kočí, Divizna, Helena Nováčková, Sluňákov .

Budete-li mít zájem si pro učitele svého regionu tento seminář od ledna 2009 objednat, kontaktuje Hanu Kulichovou, sever@ekologickavychova.cz , 739 203 204.

Vytvořeno 11.12.2008 13:43:07 | přečteno 496x | Lenka Rychtaříková
 
Úvodní strana
Krajský úřad Libereckého kraje
Odbor životního prostředí a zemědělství
U Jezu 642/2a, 461 80 Liberec 2
 
load