Seminář Podpora pro identifikaci a realizaci eko-efektivních a finančně přínosných inovací

V rámci realizace projektu „Budování kapacit podpory udržitelné výroby a spotřeby v Libereckém kraji“ je pořádán dne 21. září 2011 v budově Krajského úřadu Libereckého kraje, v zasedací místnosti č. 326a od 14:00 hod. informační seminář „Podpora pro identifikaci a realizaci eko-efektivních a finančně přínosných inovací“.

Součástí semináře bude představení metodiky vstupního hodnocení eko-efektivních inovací v  podnicích a organizacích včetně informací o zkušenostech s uplatněním této metodiky v praxi. Na závěr semináře bude možnost individuálních konzultací k tématu semináře a k účasti v projektu.

Účast na semináři je zdarma.

ikona souboruPozvánka

Dotazy a přihlášky k účasti směřujte prosím na e-mailovou adresu usv@kraj-lbc.cz  nebo na kontaktní e-mailové adresy Informačního centra udržitelné spotřeby a výroby, a to konkrétně Mgr. Luboše Vaška, Lubos.Vasek@aecom.com,

nebo Mgr. Stanislavu Prokšovou, Stanislava.Proksova@aecom.com  

Další informace k projektu lze získat na webových stránkách Informačního portálu Libereckého kraje pro inovace  http://www.portal-inovace.cz/   v sekci Udržitelná spotřeba a výroba.

Vytvořeno 14.9.2011 10:36:28 | přečteno 532x | Lenka Rychtaříková
 
Úvodní strana
Krajský úřad Libereckého kraje
Odbor životního prostředí a zemědělství
U Jezu 642/2a, 461 80 Liberec 2
 
load