Šťastná země

Hledáte tip na školní výlet? Každý všední den kromě pátku budou od 12. května do 25. června v přírodním areálu Šťastná země v Radvánovicích u Turnova připraveny zábavně poučné programy pro děti z mateřských škol a prvního stupně základních škol.

Děti budou pracovat s přírodními materiály, bude pro ně připravena výtvarná dílna v přírodě, nebude chybět sportovní program a divadelní představení. Všechny aktivity budou zaměřeny na rozvoj myšlení a smyslových vjemů.
Po celý den budou v areálu k dispozici dřevěné houpačky, prolézačky, lanovky, dřevěná replika zámku Hrubá Skála s vyhlídkovou věží či trampolíny.
„Šťastné dny, při jejichž realizaci spolupracujeme s občanským sdružením Alternativa 3000, se v areálu Šťastná země konají již třetím rokem. Vždy se setkávaly s velkým zájmem školních zařízení a děti z nich odcházely spokojeny,“ doplnil náměstek hejtmana Libereckého kraje Radim Zika.

Na programy je nutné se přihlásit na tel. 739 570 045 či e-mailu cerny@stastnazeme.cz . Bližší informace můžete získat na www.stastnazeme.cz , pod odkazem Váš šťastný den.

Vytvořeno 3.4.2008 13:45:44 | přečteno 653x | Lenka Rychtaříková
 
Úvodní strana
Krajský úřad Libereckého kraje
Odbor životního prostředí a zemědělství
U Jezu 642/2a, 461 80 Liberec 2
 
load