TOP akce v Krkonoších říjen 2013

I v podzimním počasí se toho dá spoustu zažít... Stačí si vybrat z přehledu těch nej akcí na říjen roku 2013 a vyrazit do Krkonoš!

Venku to vypadá, že babí léto se s námi definitivně rozloučilo. Ale nevěšte hlavy, i v uplakaném podzimním počasí se toho dá spoustu zažít... Stačí si stáhnout přiložený soubor PDF, vybrat si z přehledu těch nej akcí na říjen roku 2013 a vyrazit do Krkonoš!

Říjen bude v Krkonoších hlavně ve znamení kultury. V Trutnově startuje hned první říjnový týden festival klasické hudby Trutnovský podzim, který nabídne 6 koncertů českých i zahraničních interpretů. Do Vysokého nad Jizerou se sjedou divadelní soubory i milovníci divadla, aby se společně s Krakonošem zúčastnili Krakonošova divadelního podzimu. Po stopách vápeníků vás provede exkurze Správy KRNAP - putovat budete po Černém Dole. Na závěr měsíce je poté v Horním Maršově připraven čtyřdenní pobyt Podzimní radovánky pro rodiče s dětmi, během kterého se seznámíte s krkonošskou přírodou, starými řemesly i domácími zvířaty.

Tak neváhejte a přijďte pobejt!

Příloha

Vytvořeno 8.10.2013 14:09:31 | přečteno 395x | Lenka Rychtaříková
 
Úvodní strana
Krajský úřad Libereckého kraje
Odbor životního prostředí a zemědělství
U Jezu 642/2a, 461 80 Liberec 2
 
load