Tvořivý týden s vlnou

Tvoříte rádi a jsou vám blízké přírodní materiály? Chtěli byste své blízké potěšit vlastnoručně vyrobeným dárkem? Pokud ano, tak právě pro vás je připraven pohodový týden v Oldřichově v Hájích.

Jedná se již o druhý ročník této nevšední akce a opět na vás čeká vlna a vše, co s ní souvisí – od její úpravy (praní, česání na bubnové česačce, barvení) až po nejrůznější techniky zpracování (předení na kolovrátku, tkaní na stavu, suché i mokré plstění). Kromě vlny se budete moci seznámit i s dalšími oblíbenými technikami tvoření, jako jsou drátkování, výroba skleněných i korálkových šperků nebo také land art v okolní malebné přírodě. V průběhu celého týdne se však budeme snažit především o to, aby náplň programu plnila vaše přání… 

Tato akce je určena pro jednotlivce i pro páry, pro rodiče i prarodiče. O své ratolesti nemusíte mít obavy, buď budou tvořit s námi, nebo se jich ujmou naši zkušení lektoři. Pod jejich vedením se budou moci svézt na koni, navštívit přírodovědnou expozici, hrát hry nebo se vypravit na včelí stezku. 

Cena za týdenní pobyt je díky podpoře Libereckého kraje vskutku minimální, tak neváhejte a přijeďte strávit přelom prázdnin v tvořivém duchu a milém kolektivu. Těšíme se na vás.


Termín:   28. 7. – 1. 8. 2014

Cena: dospělý 1500,-  Kč  (ubytování, strava, materiál)

dospělý 925,-  Kč  (strava, materiál)

dítě zdarma  (ubytování, materiál)


Strava: plná penze (5x denně, včetně svačin a pitného režimu)

Kontakt:
Jana Krňanská, tel: 482 360 011
Další informace


Vytvořeno 22.7.2014 12:48:08 | přečteno 364x | Lenka Rychtaříková
 
Úvodní strana
Krajský úřad Libereckého kraje
Odbor životního prostředí a zemědělství
U Jezu 642/2a, 461 80 Liberec 2
 
load