Vyhlášení grantového programu ekologické výchovy dětí

Nadace pro záchranu a obnovu Jizerských hor vyhlásila další ročník grantového programu ekologické výchovy dětí v Libereckém kraji. Žádosti o dotace je možné podávat až do konce ledna 2017.

Žádost mohou podat školy všech stupňů, organizace pracující s mládeží, jednotlivci, pedagogičtí pracovníci a další za předpokladu, že jejich projekty budou zaměřeny na věkovou skupinu žáků mateřských, základních i středních škol. Nadace podpoří především realizaci praktických ekologických výukových projektů, které by měly klást důraz na práci v terénu (míněna je např. výzkumná práce, pozorování živočichů či rostlin, péče o přírodní zajímavosti, ekosystém lesa, regionální problémy apod.) a na samostatnou aktivitu dětí. Nadace preferuje vlastní projekty a nepodporuje pouhý nákup služeb (kurzů, či hotových programů). Vítané jsou zejména projekty zapojující více subjektů (např. pedagogy, žáky, rodiče, veřejnost) a projekty s delší časovou návazností. Přednost bude dána projektům s přímou vazbou na Jizerské hory.

ikona souboruVYHLÁŠENÍ PROGRAMU

Vyplněnou žádost je třeba zaslat na email jizerky@ecn.cz do 31. ledna 2017. Letos jsme formulář zjednodušili a zároveň postačí jeho zaslání emailem – žádný podpis není potřeba. Věříme, že tyto novinky oceníte. A ani tentokrát není vyžadována žádná spoluúčast.

Další informace (včetně projektů podpořených v minulých letech ) naleznete na internetových stránkách www.jizerky.ecn.cz v sekci grantové programy. Případné dotazy můžete směrovat na tel. 605 701 503 (Ondřej Petrovský) nebo e-mail: jizerky@ecn.cz

Kontakt:
Mgr. Ondřej Petrovský, ředitel
Nadace pro záchranu a obnovu Jizerských hor
tel: +420 605 701 503
email: jizerky@ecn.cz
web: http://jizerky.ecn.cz


Vytvořeno 6.1.2017 13:33:28 | přečteno 579x | Lenka Rychtaříková
 
Úvodní strana
Krajský úřad Libereckého kraje
Odbor životního prostředí a zemědělství
U Jezu 642/2a, 461 80 Liberec 2
 
load