Kalendář akcí Libereckého kraje 2013

Vzdělávání a osvěta v ekologii a zemědělství je jednou z priorit resortu životního prostředí a zemědělství Libereckého kraje. Kalendář vzdělávacích akcí vydal resort letos již podvanácté.

„Kalendář zahrnuje celkem 28 zemědělských akcí a 23 programů z oblasti ekologické výchovy. Na jejich realizaci spolupracujeme s celou řadou subjektů, především pak s ekologickými a agrárními neziskovými organizacemi. Opět budou připraveny akce jak pro širokou veřejnost, tak pro odborníky,“ přiblížil nedávno vydaný Kalendář vzdělávacích akcí na rok 2013 náměstek hejtmana zodpovědný za životní prostředí a zemědělství Josef Jadrný.

Ze široké nabídky je možné zmínit například 11. krajské dožínkové slavnosti, které se  uskuteční v Brništi, či květnový Krajský den včely a mladých včelařů. Ten proběhne v Ekocentru Oldřichov v Hájích. Ekovýchovné akce jsou určeny hlavně dětem, mládeži, rodinám s dětmi a pedagogům, zemědělské pak odborníkům z oboru i široké veřejnosti.

Kalendář je zájemcům k dispozici ve vestibulu Krajského úřadu, na Regionální agrární radě Libereckého kraje i při vlastních akcích.

Informace k probíhajícím akcím můžete nalézt také na zcela novém webu www.kalendar-akci-lk.cz .

Vytvořeno 26.2.2013 14:41:26 | přečteno 3437x | Lenka Rychtaříková
 
Úvodní strana
Krajský úřad Libereckého kraje
Odbor životního prostředí a zemědělství
U Jezu 642/2a, 461 80 Liberec 2
 
load