Navigace

Školy a pedagogové

 

Tři dny plné ekovýchovy

V roce 2004 se rozhodly Město Liberec a Liberecký kraj společně připravit vícedenní pobytový program, jehož cílem bude prezentace ekologických výukových programů středisek ekologické výchovy, nových projektů, praktických pomůcek a metodických materiálů k ekologické výchově. Akce pro pedagogy z celého kraje se setkala s velkým úspěchem a letos se koná již popáté.

Akce proběhne od 9. do 11. října 2008 v kempu v Sedmihorkách u Turnova. Cíl letošního setkání bude stejný - třídenní program bude připraven nejen pro pedagogy a studenty pedagogiky, ale i pro členy neziskových organizací, pracovníky veřejné správy a v neposlední řadě i pro zájemce z řad široké veřejnosti. Velmi důležité bude sdílení zkušeností mezi jednotlivými skupinami.

Bohatý třídenní program pod názvem „Environmentální výchova: Nové cesty“ si klade za cíl předvést netradiční metody výuky, nové pomůcky a publikace, prezentovat nové projekty zejména pro základní a střední školy. V programu je vytvořen i prostor pro BURZU NÁPADů - sdílení toho nejlepšího, co se na školách podařilo realizovat nebo se ještě s úspěchem realizuje. Máte-li co nabídnout, neváhejte se přihlásit na níže uvedeném kontaktu a domluvit si podrobnosti…

Počet účastníků je omezený. Účastnický poplatek je 200 Kč na osobu a pobyt. (Při kratším pobytu se účastnický poplatek nekrátí!).

ikona souboruRegistrace účastníka
ikona souboruPodrobný program

Přihlášky zasílejte do pátku 3.10. 2008 !!!!

Na akci je možné se přihlásit zasláním vyplněné registrace na adresu: dedkova@zooliberec.cz , tel: 482 712 982 nebo zasláním vyplněné registrace poštou na adresu: Zoologická zahrada Liberec, Masarykova 1347/31, 460 01 Liberec.

Webové stránky akce: https://www.ekovychovalk.cz/ ...nebo na http://www.zooliberec.cz/divizna/divizna-aktuality/

Akce je realizována za finanční podpory Libereckého kraje.

Vytvořeno 22.7.2008 16:54:06 | přečteno 2890x | Lenka Rychtaříková
 
Úvodní strana
Krajský úřad Libereckého kraje
Odbor životního prostředí a zemědělství
U Jezu 642/2a, 461 80 Liberec 2
 
load