Navigace

Školy a pedagogové

 

Tradiční setkání k ekovýchově v Sedmihorkách se blíží!

V našem kraji je o ekovýchovu velký zájem. V roce 2004 se rozhodli Liberecký kraj a Město Liberec společně připravit vícedenní pobytový program s představením různých návodů pro praktickou ekologickou výchovu. Akce pro pedagogy z celého kraje se setkala s velkým úspěchem a letos se koná již pošesté.

„Cílem letošního ročníku bude opět představit novinky ze středisek ekologické výchovy a seznamovat s novými výukovými programy, projekty, publikacemi, metodickými materiály, pomůckami i metodami ekologické výchovy,“ přiblížil program Aleš Kočí ze Střediska ekologické výchovy Divizna při Zoo Liberec, které je hlavním organizátorem akce.

Třídenní program bude připraven nejen pro pedagogy a studenty pedagogiky, ale i pro členy neziskových organizací, pracovníky veřejné správy a v neposlední řadě i pro zájemce z řad široké veřejnosti. Velmi důležité bude sdílení zkušeností mezi jednotlivými skupinami.

ikona souboruAkce proběhne již tradičně v kempu v Sedmihorkách u Turnova od 8. do 10. října. Její kapacita je ale omezená. V případě, že se chcete zúčastnit ikona souboruklikněte ZDE

ikona souboruPODROBNÝ PROGRAM

ikona souboruANOTACE PROGRAMů

Pokud si vyberete předem skladbu programů, které chcete vidět, můžete se přihlásit mailem na adresu: dedkova@zooliberec.cz Počet účastníků na jednotlivé programy je limitován!

Kontakt:
Lenka Dědková, SEV Divizna
tel. 482 712 982, e-mail: dedkova@zooliberec.cz .

Vytvořeno 2.9.2009 23:14:30 | přečteno 2450x | Lenka Rychtaříková
 
Úvodní strana
Krajský úřad Libereckého kraje
Odbor životního prostředí a zemědělství
U Jezu 642/2a, 461 80 Liberec 2
 
load