Hračky, knihy i trička z obchodu Hnutí Duha

Podzim je už v plném proudu a obchod Hnutí DUHA pro vás připravil podzimní nadílku v podobě nového zboží.

Koncem roku 2010 provedlo Hnutí Duha průzkum mezi zákazníky obchodu a sympatizanty organizace. Většina potvrdila, že by si ráda zakoupila výrobky chráněných dílen. Přání bylo podnětem k navázaní spolupráce s o.s. Práh, které provozuje terapeutické a chráněné dílny. Textilní hračky a užitné zboží vyrábí lidé s dlouhodobým psychickým onemocněním.

Textilní hračky vyrobené v chráněních dílnách nejsou obyčejné, jsou kouzelné, mají srdce a duši. Rádi bychom vám představili alespoň jednu z nich.

"Ahoj, jsem Blaženka, textilní panenka ušitá ze zbytků darovaných látek. Vyrobila mě paní Alenka, která to nemá v dnešním uspěchaném světě plném norem a výkonnosti jednoduché. Moje výroba ji stála spoustu času, soustředění a lásky, kterou do mě vložila. Jsem již její desátou hračkou vyrobenou v chráněných dílnách o.s Práh. Kupte si mě, pomůžete paní Alence a potěšíte taky přírodu." Hračky i jiné věci můžete objednat na ZDE.

Pomozte nám prosím dostat hračky více mezi děti. Šiřte tuto zprávu mezi známé do mateřských školek. Proč by si děti ve školkách nemohly hrát s hračkami, které mají srdce a duši? Znáte někoho, kdo by nám mohl pomoci šířit tyto hračky do školek, družin a kroužků? Přepošlete mu tyto informace a pomozte tím dobré věci.

Při příležitosti vydání publikace „Okna do divočiny v české krajině“ jsme pro vás připravili nové, veselejší trička s motivem divočiny. Objednávejte tady. Publikaci si můžete stáhnou ZDE.

Slavka Málková
internetový obchod Hnutí DUHA
slavka.malkova@hnutiduha.cz


Vytvořeno 16.11.2010 15:16:51 | přečteno 3076x | Lenka Rychtaříková
 
Úvodní strana
Krajský úřad Libereckého kraje
Odbor životního prostředí a zemědělství
U Jezu 642/2a, 461 80 Liberec 2
 
load