Zapojte se do iniciativy: Pomáhat není drahé, pomáháme - li správně

Kedjom-Keku [kedžom-keku] je občanské sdružení, jehož cílem je podpora vzdělání ve stejnojmenné oblasti v severozápadním Kamerunu. Pomocí rozvoje vzdělání a místní kultury chce toto sdružení zachránit unikátní horský mlžný les, který je vytrvale ohrožován nepromyšlenou zemědělskou činností. Svého cíle chtějí členové sdružení dosáhnout především stavbou školy, která bude sloužit ke vzdělávání místních obyvatel v zemědělských a ekologických otázkách a rovněž se stane vědecko-výzkumným pracovištěm.

Zapojte se nyní i vy do unikátního projektu v rámci iniciativy: Pomáhat není drahé, pomáháme - li správně!

O co se snažíme? Rádi bychom sdružili rozvojové a humanitární projekty působící v různých zemích, abychom společně ukázali, že rozvojová pomoc se dá dělat dobře a za rozumnou cenu.

Chceme přispět k tomu, aby se nejširší veřejnost neváhala na úspěchu podobných aktivit podílet, ať už finančně, hmotnými dary, nebo i svou prací. Proto chceme, aby lidé věděli, že jde jen o to, jak se s vybranými prostředky naloží.

Ne vždy se totiž rozvojová pomoc dělá efektivně a transparentně. Nikdo vlastně neví, kam a kolik peněz a materiálu jde. Naším cílem je vždy říci, kolik bylo kdy za co utraceno, komu a jak to konkrétně pomohlo.

Spolu s vámi bychom rádi upozorňovali na kvalitu konkrétních projektů, ale i na jejich nedostatky, a zároveň tak vytvořili platformu pro vyměňování a sdílení zkušeností, rad, tipů a nápadů.

Máte-li o spolupráci v tomto duchu zájem, připojte se k nám prostřednictvím stránky facebook.com/pomahatnenidrahe.

Více informací naleznete na na www.kedjom-keku.com a facebook.com/kedjom.keku.

Kontakt:
Kedjom - Keku
Burianova 925/23, 460 06, Liberec 6
info@kedjom-keku.com

Martin Mikeš, jednatel a předseda sdružení 
martin.mikes@kedjom-keku.com,
tel: +420 774 142 165, +420 732 845 356

Vytvořeno 7.8.2012 9:33:44 | přečteno 2094x | Lenka Rychtaříková
 
Úvodní strana
Krajský úřad Libereckého kraje
Odbor životního prostředí a zemědělství
U Jezu 642/2a, 461 80 Liberec 2
 
load