Zahrajte si Mobilcup!

Mobilcup je charitativní fotbalový turnaj, do kterého se můžeš zapojit i Ty a Tvůj tým. Stačí dát dohromady 10 nadšených fotbalistů a můžete začít! V prvním kole je úkolem soutěžících sbírat vysloužilé mobilní telefony v jakémkoli stavu. Čím více jich tým vybere, tím větší má šanci postoupit do druhého kola a zahrát si v turnaji, jehož vítěze čeká nejen zájezd na Ligu mistrů, ale také exhibiční zápas s fotbalovými legendami!

Do turnaje postupuje deset týmů, ale zkrátka nepřijdou ani ti ostatní. Za nasbírané mobily na ně čeká fůra cen – třeba fotbalové míče a dresy Puma či pivo Gambrinus. Navíc 2 x 10 fungl nových telefonů Samsung pro tým, který při svozu mobilů v jednom z termínů (26.5 nebo 16.6) odevzdá největší počet mobilů.

Tak se pojď přihlásit! Užiješ si spoustu zábavy, podpoříš dobrou věc a navíc uděláš něco i pro životní prostředí. Odevzdané telefony totiž pečlivě prozkoumáme, ty nefunkční zrecyklujeme a funkční věnujeme dětem z dětských domovů nebo azylových domů. Těm také poputuje dar v hodnotě 500 000 Kč, který věnují partneři akce Nadačnímu fondu Zelený život.

Tak pojďte do toho! I vy můžete pomoct, protože za každý 200. odevzdaný starý mobil věnuje ASEKOL jeden nový.

Pravidla soutěže a další informace k přihlášení najdete na http://www.mobilcup.cz/

Vytvořeno 13.5.2014 8:54:10 | přečteno 1267x | Lenka Rychtaříková
 
Úvodní strana
Krajský úřad Libereckého kraje
Odbor životního prostředí a zemědělství
U Jezu 642/2a, 461 80 Liberec 2
 
load