Kalendář akcí Libereckého kraje 2015

Vzdělávání a osvěta v ekologii a zemědělství je jednou z priorit resortu životního prostředí a zemědělství Libereckého kraje. Kalendář vzdělávacích akcí vydal resort letos již po čtrnácté. 

„Kalendář zahrnuje celkem 29 zemědělských akcí a 31 programů z oblasti ekologické výchovy. Na jejich realizaci spolupracujeme s celou řadou subjektů, především pak s ekologickými a agrárními neziskovými organizacemi. Opět budou připraveny akce jak pro širokou veřejnost, tak pro odborníky,“ přiblížil nedávno vydaný Kalendář vzdělávacích akcí na rok 2015 Tomáš Komrzý z odboru životního prostředí a zemědělství.

Ze široké nabídky je možné zmínit například 13. krajské dožínkové slavnosti, které se uskuteční ve Frýdlantu, či červnový Krajský den včely a mladých včelařů. Ten proběhne v Ekocentru Oldřichov v Hájích. Ekovýchovné akce jsou určeny hlavně dětem, mládeži, rodinám s dětmi a pedagogům, zemědělské pak odborníkům z oboru i široké veřejnosti.

Kalendář je zájemcům k dispozici ve vestibulu Krajského úřadu, na Regionální agrární radě Libereckého kraje i při vlastních akcích.

Informace k akcím včetně plakátů, pozvánek apod. můžete nalézt také na webu www.kalendar-akci-lk.cz.

 

Vytvořeno 6.3.2015 15:43:02 | přečteno 1500x | Lenka Rychtaříková
 
Úvodní strana
Krajský úřad Libereckého kraje
Odbor životního prostředí a zemědělství
U Jezu 642/2a, 461 80 Liberec 2
 
load