Kalendář akcí Libereckého kraje 2016

Vzdělávání a osvěta v ekologii a zemědělství je jednou z priorit resortu životního prostředí a zemědělství Libereckého kraje. Kalendář vzdělávacích akcí vydal resort letos již po patnácté.

„Kalendář zahrnuje celkem 28 zemědělských akcí a 35 programů z oblasti ekologické výchovy. Na jejich realizaci spolupracujeme s celou řadou subjektů, především pak s ekologickými a agrárními neziskovými organizacemi. Opět budou připraveny akce jak pro širokou veřejnost, tak pro odborníky,“ přiblížil nedávno vydaný Kalendář vzdělávacích akcí na rok 2016 náměstek hejtmana zodpovědný za životní prostředí a zemědělství Josef Jadrný.

Ze široké nabídky je možné zmínit například 14. krajské dožínkové slavnosti, které se uskuteční v Mimoni. Nově jsou zařazeny například ekodny v Zoologické zahradě Liberec či Den Geoparku Český ráj, který proběhne na konci července v Kempu Sedmihorky. Ekovýchovné akce jsou určeny hlavně dětem, mládeži, rodinám s dětmi a pedagogům, zemědělské pak odborníkům z oboru i široké veřejnosti.

Kalendář je zájemcům k dispozici ve vestibulu Krajského úřadu, na Regionální agrární radě Libereckého kraje a při vlastních akcích.

Informace k akcím včetně plakátů, pozvánek apod. můžete nalézt také na webu www.kalendar-akci-lk.cz.


Vytvořeno 1.3.2016 16:18:21 | přečteno 1294x | Lenka Rychtaříková
 
Úvodní strana
Krajský úřad Libereckého kraje
Odbor životního prostředí a zemědělství
U Jezu 642/2a, 461 80 Liberec 2
 
load