Navigace

Školy a pedagogové

 

Environmentální výchova - nové cesty 2015

Městské středisko ekologické výchovy při ZOO Liberec – DIVIZNA si Vás dovoluje pozvat na poprázdninové setkání pedagogů Libereckého kraje, které se uskuteční od 8. října do 10. října v Sedmihorkách u Turnova.

Každoroční setkání pedagogů v Sedmihorkách přináší novou energii a inspiraci pro práci v ekologické výchově pro pedagogické pracovníky škol v Libereckém kraji.

Letošní, již 11. ročník, přináší odbornou přednášku na téma „Jak vést děti k opravdovým hodnotám“, návody, jak si vybrat správný EV program a kvalitní odborné středisko, nové netradiční metody výuky, nové pomůcky a publikace, prezentaci zajímavých projektů. Programy jsou určeny učitelům z MŠ, ZŠ a SŠ. Představíme novinky ve výukových programech středisek ekologické výchovy v Libereckém kraji i nových středisek, programy již zavedených středisek a přineseme i zamyšlení nad environmentálními tématy dnešních dnů ve večerní besedě. Nebude chybět ani další putování po zaniklých osadách Hruboskalska.

Během setkání je vytvořen prostor pro sdílení zkušeností s výukou EV na školách - toho nejlepšího, co se tam podařilo realizovat nebo se ještě s úspěchem tvoří.

ikona souboruPozvánka

ikona souboruProgram

ikona souboruAnotace programů

ikona souboruRegistrace - naleznete také na webových stránkách: na http://www.zooliberec/divizna/seminare/

Na akci je možné se přihlásit zasláním vyplněné registrace pro každou osobu na adresu: dedkova@zooliberec.cz, tel: 482 712 982 nebo zasláním vyplněné registrace poštou na adresu: SEV DIVIZNA, Lenka Dědková, Javorová 33, 460 01 Liberec

Na setkání s Vámi se těší kolektiv SEV DIVIZNA


Vytvořeno 16.9.2015 14:19:49 | přečteno 1197x | Lenka Rychtaříková
 
Úvodní strana
Krajský úřad Libereckého kraje
Odbor životního prostředí a zemědělství
U Jezu 642/2a, 461 80 Liberec 2
 
load