Venezuela - stolové hory

Ekoporadna Orsej při Společnosti pro Jizerské hory, o.p.s. pro Vás ve čtvrtek 15. února od 17:00 hodin připravila další z cyklu cestovatelských přednášek - ; tentokrát o Venezuele.

S cestovatelem Jaroslavem Šmahelem navštívíme formou fotografické projekce tuto 6. největší zemi Jižní Ameriky, která je pestrá, rozmanitá a protikladná jako málokterá země. Najdeme tu pralesy i poušť, nesmírné roviny pánve Los Llanos a majestátní Andy, supermoderní mrakodrapy a miliony let ztracené světy stolových hor, slunce a pohodu pláží karibských ostrovů stejně jako náročné horské treky. A všude milé a příjemné lidi. Zvláštní pozornost budeme věnovat ekosystémům stolových hor - hlavně Roraimy, navštívíme největší vodopád světa Salto Angel, který padá ze stolové hory Ayuan-tepui z výšky 979 m, jezero Canaima ve stejnojmenném národním parku a mnoho dalších zajímavých míst.

Přijďte se podívat! Vstup je zdarma.

Přednáška s projekcí se koná 15. února v budově ZŠ Barvířská v Liberci, v Barvířské ulici 38/6 v multimediální učebně v přízemí od 17:00 hodin. Po zkušenostech z minulé akce bude větší prostor věnován dotazům a diskusi.

Ing. David Kavan

ikona souboruPozvánka na přednášku o ekosystémech ve Venezuele

Vytvořeno 22.1.2007 10:10:13 | přečteno 2656x | sasa
 
Úvodní strana
Krajský úřad Libereckého kraje
Odbor životního prostředí a zemědělství
U Jezu 642/2a, 461 80 Liberec 2
 
load