Den Zvířat - Vetřelci v naší přírodě

Ve čtvrtek 8. 10. 2014 zve Ekoporadna ORSEJ při Vlastivědném muzeu a galerii v České Lípě (VMG) na bohatý celodenní program zejména pro děti a rodiny s dětmi. Již 12. ročník Dne Zvířat s podtitulem „Vetřelci v naší přírodě“ nabídne množství vědomostních, tvůrčích a výtvarných dílen, zajímavých stanovišť, pohybových soutěží a smyslových stezek, připravených společně s Domem dětí a mládeže Libertin a SOŠ a SOU 28. října 2707 v České Lípě. Hlavním tématem jsou tentokrát druhy živočichů u nás nepůvodní, zavlečené povětšinou člověkem např. mýval, muflon, norek a další.

Po dlouhodobém omezení způsobeném opravou střechy a fasád kláštera, bude nově celý areál včetně zahrady kompletně zpřístupněn. V rámci programu bude také možnost volného vstupu do expozic hlavní budovy VMG.

Vstupné je zdarma. Program je financován z prostředků Libereckého kraje.

Na program je z důvodu omezené kapacity areálu nutné přihlášení. Nejjednodušším způsobem je zápis do tabulky – viz níže uvedený odkaz níže. Zde najdete konkrétní časový harmonogram a můžete si tak zvolit nejlépe vyhovující čas příchodu do areálu VMG. Popřípadě je přihlášení také možné u koordinátorky Ekoporadny Orsej Ing. Kaiserové (kaiserova@muzeumcl.cz, 774 825 089). Den zvířat bude realizován v celém klášterním areálu (hlavní budova VMG, ambit, klášterní zahrada), můžete se tedy vždy přesunout tam, kde bude zrovna volněji.

Přihlašování na Den Zvířat

Odkaz pro přihlašování (ctrl + kliknutí)

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1pDqUp40s-J8SbX3JeIwr_D-ACxOk1MMbjpsvtZlyVww/edit?usp=sharing

 

Vytvořeno 30.9.2015 13:48:01 | přečteno 643x | Lenka Rychtaříková
 
Úvodní strana
Krajský úřad Libereckého kraje
Odbor životního prostředí a zemědělství
U Jezu 642/2a, 461 80 Liberec 2
 
load