Den Země – Ochrana přírody v Libereckém kraji

Desátý ročník Dne Země ve Vlastivědném muzeu a galerii v České Lípě je pořádán dne 21. dubna 2016 v odborné spolupráci s Lesy ČR, s. p. a tématem je ochrana přírody v Libereckém kraji.

Pro žáky všech typů škol i pro širokou veřejnost je tento den od 9.00 do 15.00 hodin připraveno více jak 20 odborných a tvůrčích zastavení, včetně prohlídek přírodovědných expozic muzea a galerie.

Společně s DDM Libertin a SOŠ a SOU 28. října 2707 v České Lípě jsou pro účastníky akce připraveny ukázky sokolnické a myslivecké práce, odborné přednášky, vědomostní stanoviště o přírodě a lese, vzdělávací a výtvarné dílny, pohybové a smyslové soutěže, celodenní prohlídky přírodovědných expozic muzea.

ikona souboruPozvánka

Doplňkovým programem Dne Země je tentokrát i rozsáhlá výstava studentských prací SUPŠŠ a VOŠ Turnov, spojená s tvůrčími uměleckými dílnami těchto škol.

Více informací můžete před akcí nalézt na www.muzeumcl.cz

Nutné předchozí přihlášení na program Dne Země!

Nejjednodušším způsobem je zápis do tabulky – viz níže uvedený odkaz přihlašování. Zde najdete konkrétní časový harmonogram a můžete si tak sami zvolit nejlépe vyhovující čas příchodu do VMG. Přihlášení je možné také u Jany Jermanové: jermanova@muzeumcl.cz

Odkaz pro přihlašování (ctrl + kliknutí)

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1293h-NQeGrrl76K8vJQ2PkHULhXT5LmsdGYZ2eEV1xg/edit

Program je zdarma a je pořádán Vlastivědným muzeem a galerií v České Lípě a Lesy ČR s. p., za finančního přispění Libereckého kraje a Lesů ČR s. p.


Vytvořeno 6.4.2016 13:01:16 | přečteno 526x | Lenka Rychtaříková
 
Úvodní strana
Krajský úřad Libereckého kraje
Odbor životního prostředí a zemědělství
U Jezu 642/2a, 461 80 Liberec 2
 
load