Den Země - ; ekoden v Jablonném v Podještědí

U příležitosti oslav Dne Země si ekoporadna ORSEJ při Společnosti pro Lužické hory připravila , zrovna tak jako ostatní partnerská střediska ORSEJ - ; která jsou hrazena ze 75% hrazena z Evropského sociálního fondu v ČR a z 25% z prostředků Ministerstva životního prostředí České republiky, ekoden, který se uskuteční ve spolupráci s MŠ Preciosa v Jablonném v Podještědí, již v pátek dne 20.4. 2007 od 10.00 do 19.00 h.

Všichni zúčastnění se mohou těšit na ekologicky zaměřené divadelní představení nazvané „Jarní pohádka s hastrmanem“. Dále shlédnou ukázku výcviku psa, připraveny budou různé soutěže a kvízy na dané téma, ukázka třídění odpadového materiálu a tvoření z PET lahví atd.
Děti si mohou vyzkoušet práci s přírodními materiály, odekorovat si rámeček přírodními materiály či vyrobit veselý kolíček se zvířátkem, indiánské přívěšky a modelovat z hlíny. Dozví se spoustu nových informací a vyzkouší si své dovednosti.
Cílem ekodnů je seznámit děti a celu širokou veřejnost formou her, pohádek, soutěží a tvůrčích prací s tématem ochrany přírody a životního prostředí.

S. Čejpová
koordinátor Ekoporadny ORSEJ

ikona souboruPozvánka na Den Země v Jablonném v Podještědí

Vytvořeno 19.4.2007 8:47:50 | přečteno 1691x | sasa
 
Úvodní strana
Krajský úřad Libereckého kraje
Odbor životního prostředí a zemědělství
U Jezu 642/2a, 461 80 Liberec 2
 
load