Den Země v České Lípě - Cesta z pravěku

Ve čtvrtek 24. 4. 2014 zve Ekoporadna ORSEJ při Vlastivědném muzeu a galerii v České Lípě (VMG) na bohatý celodenní program pro děti i dospělé. Letošní již 8. ročník Dne Země s podtitulem Cesta z pravěku nabídne v rámci celého dne množství vědomostních a výtvarných dílen, zajímavých stanovišť, pohybových soutěží a smyslových (hmat a čich) stezek, připravených společně s Domem dětí a mládeže Libertin a SOŠ a SOU 28. října 2707 v České Lípě, na téma vzniku života na naší planetě.

Celý den bude možnost volného vstupu do expozic hlavní budovy VMG a také na výstavy, které jsou umístěny v ambitu. Zde také návštěvníci budou moci spatřit tzv. živoucí fosílie – želvy kajmanky. Podrobnější informace budou sdělovány v rámci komentovaných prohlídek.

ikona souboruPozvánka

Vstupné je zdarma. Program je financován z prostředků Libereckého kraje.

Z důvodu právě probíhající stavby – výměna střechy VMG je nutné přihlášení na program. Nejjednodušším způsobem je zápis do tabulky – viz níže uvedený odkaz přihlašování. Zde najdete konkrétní časový harmonogram a můžete si tak zvolit nejlépe vyhovující čas příchodu do VMG. Popřípadě je přihlášení také možné u koordinátorky Ekoporadny Orsej Ing. Kaiserové (kaiserova@muzeumcl.cz, 774 825 089).

Z důvodu oprav je omezen přístup do prostor muzejních galerií a na Rajský dvůr. Děkujeme za pochopení a těšíme se na návštěvu.

Odkaz pro přihlašování: ZDE

 

Vytvořeno 10.4.2014 10:45:25 | přečteno 891x | Lenka Rychtaříková
 
Úvodní strana
Krajský úřad Libereckého kraje
Odbor životního prostředí a zemědělství
U Jezu 642/2a, 461 80 Liberec 2
 
load