Den zvířat

Dne 4.10. 2007 pořádá Ekoporadna ORSEJ a Vlastivědné muzeum a galerie v České Lípě již 4. ročník Dne zvířat, věnovaný tentokrát handicapovaným zvířatům, ale nejen jim.

V prostorách muzea, na Rajském dvoře i v nově zrekonstruované klášterní zahradě budou připraveny pro návštěvníky jednotlivá tematicky zaměřená stanoviště, kde se dozví nejen jak správně pečovat o zvířata s handicapem, ale i jak správně pečovat o své domácí mazlíčky.
V průběhu dne budou představeny kromě útulků pro chov handicapovaných zvířat i stanice pro výcvik a chov policejních psů, práce sokolníků, ukázky dravců a odborný výklad o jejich chovu.
Vstupné po dobu trvání akce bude pro návštěvníky zdarma, a to nejen do prostor, kde bude akce ke Dni zvířat probíhat, ale je možné navštívit jak galerii výtvarného umění, tak i muzejní ambit, kde je možné shlédnout výstavu „PŘÍRODA A LIDÉ - ŽIVOT V DEŠTNÝCH PRALESÍCH JIŽNÍ AMERIKY“.
V rámci celoročního projektu „Putování za vílou Orsejkou“ je právě Den zvířat již 17. zastavením, a to „ZASTAVENÍ VE SVĚTĚ ZVÍŘAT“

ikona souboruPozvánka na Den zvířat do České Lípy

Vytvořeno 1.10.2007 7:56:22 | přečteno 1680x | sasa
 
Úvodní strana
Krajský úřad Libereckého kraje
Odbor životního prostředí a zemědělství
U Jezu 642/2a, 461 80 Liberec 2
 
load