Na kole po cyklostezkách v Sasku - ; odborná cyklistická exkurse

Na pátek 9. listopadu připravilo Středisko ekologické výchovy Český ráj společně s občanským sdružením Bez nehod a ve spolupráci s odborem dopravy Libereckého kraje cyklistickou exkursi do Saska.

Na exkursi budou účastníci seznámeni s principy zvyšování dopravní bezpečnosti na komunikacích v Sasku s důrazem na úpravy pro cyklisty na dopravně zatížených komunikacích v obcích a mezi obcemi a s detaily v obtížných místech. Odborníci ze sdružení Bez nehod budou všechny zájemce informovat nejen o technickém řešení, ale i o principech financování výstavby,
o problémech s výkupy pozemků od soukromých vlastníků a jiných problémech s realizací komunikací pro nemotorovou dopravu v Sasku. Zkušenosti bude možno následně následně zúročit při projektování, povolování i výstavbě cyklostezek v Libereckém kraji.
Sraz účastníků exkurse je v Liberci před nádražím ČD v 7.45 hod - odjezd vlaku v 8.03 hod.Tam i zpět pojedeme pohodlným vlakem DB, návrat do Liberce 15.58 hod. S sebou je potřeba vzít cestovní doklad nebo OP, zimní doplňky (rukavice a čepici) s sebou.

ikona souboruPozvánka na cylkoexkurzi

Vytvořeno 2.11.2007 14:37:54 | přečteno 1628x | sasa
 
Úvodní strana
Krajský úřad Libereckého kraje
Odbor životního prostředí a zemědělství
U Jezu 642/2a, 461 80 Liberec 2
 
load