Na kolech za větrným překvapením

Na neděli 7.10.2007 pro vás ekoporadna ORSEJ připravila ve spolupráci s DDM Vikýř netradiční návštěvu s prohlídkou větrných elektráren v Jindřichovicích p/Smrkem. Netradiční bude proto, jelikož je spojena s jistým fyzickým vypětím. Pojedeme totiž na kolech ! Sraz účastníků je v 8.15 před DDM Vikýř v Podhorské ulici a cyklobus vyrazí na cestu kolem 8.30.

Doveze nás do Kořenova, odkud vyrazíme již na kolech po trase Jizerka-Smědava-Bílý Potok-Nové Město p/Smrkem- až do Jindřichovic p/Smrkem. Délka cyklotrasy je cca 35 km a očekáváme, že cesta nám zabere tak 5-5,5 h. Nikam spěchat nebudeme . V Jindřichovicích na nás bude čekat průvodce , který nás po elektrárnách provede a seznámí nás i s dalšími projekty, kterých se tato obec v rámci programu obnovitelných zdrojů energie účastní. Poté nastoupíme do cyklobusu, který nás odveze zpět do Jablonce n.Nisou, návrat předpokládán do 18.00 h nejpozději.
Akce se koná za každého počasí, v případě deště pojedeme do Jindřichovic tam i zpět autobusem. Počet účastníků je omezen , nahlaste se, prosím, nejpozději do 5.10.07.

Doprava cyklobusem tam i zpět je zdarma !

ikona souboruPozvánka na akci Na kolech za větrným překvapením

Vytvořeno 24.9.2007 15:58:18 | přečteno 1495x | sasa
 
Úvodní strana
Krajský úřad Libereckého kraje
Odbor životního prostředí a zemědělství
U Jezu 642/2a, 461 80 Liberec 2
 
load