Podpora místní produkce a místní značení originálních výrobků z Jizerských hor

Poradenské centrum pro venkov Smržovka si Vás dovoluje pozvat na seminář:Podpora místní produkce a místní značení originálních výrobků z Jizerských hor

Dne 10. října 2006 jsou srdečně zváni výrobci a další zájemci o značení místních výrobků z regionu Jizerské hory na seminář, který pořádá Poradenské centrum pro venkov ve Smržovce.

Hlavním cílem programu je informovat o možnostech systému značení regionálních výrobků pocházejících z Jizerských hor. Účastníci budou seznámeni s důvody pro takovéto značení a pravidly pro získání certifikátu. Dále se dozvědí o možných postupech zavádění značky na trh, způsobech propagace, výhodách a nevýhodách tohoto způsobu značení místních výrobků.

Bude se rovněž hovořit o tom, zda je možné podporu rozvoje místní produkce zahrnout do působení Místních akčních skupin v regionech i do Programu rozvoje venkova.

O své zkušenosti se podělí Ing. Tomáš Kažmierski z Regionálního environmentálního centra ČR (projekty „Vyrobeno v Beskydech“, „Krkonoše originální produkt“, „Šumava originální produkt“) a PhDr. Jitka Doubnerová z Poradenského centra pro venkov Frýdlant (projekt „Vyrobeno na Frýdlantsku“).

Konkrétní dotazy účastníků budou také zodpovídat výrobci z regionů Krkonoše a Frýdlantsko, kteří již certifikát vlastní.

Setkání se koná 10. října 2006 od 15:00 do 18:00 ve výstavní síni smržovského Zámečku, náměstí T. G. Masaryka 1.

Zájemci o seminář se mohou přihlásit u Lucie Faltinkové, e-mail: lucie.faltinkova@prvo.cz, tel.: 774 678 025.
Občerstvení na semináři zajištěno, vstup volný.

Těšíme se na Vaši účast.

ikona souboruPOZVÁNKA NA SEMINÁŘ MÍSTNÍ PRODUKCE SMRŽOVKA 10102006

ikona souboruPrihlaska na seminář MP

Vytvořeno 20.9.2006 10:54:18 | přečteno 1501x | sasa
 
Úvodní strana
Krajský úřad Libereckého kraje
Odbor životního prostředí a zemědělství
U Jezu 642/2a, 461 80 Liberec 2
 
load