Pozvánka na veletrh BIOSTYL 2007

Mezinárodní KONTRAKTAČNÍ A PRODEJNÍ veletrh zdravé výživy, ekologie a zdravého životního stylu. probíhá v termínu 16. - 18. 03. 2007. Výstaviště Praha - Holešovice.

S velkým potěšením bychom Vás rádi informovali o přípravách dalšího ročníku Veletrhu Biostyl 2007.
Úspěch loňského veletrhu byl pro nás potvrzením, že oblast zdravého způsobu života, biopotravin a bioproduktů je oblastí na vzestupu celospolečen-ského zájmu. Vysoká účast návštěvníků (spotřebitelů) a velmi pozitivní ohlas vystavovatelů je pro nás motivací i nadále pokračovat ve zvyšování celkové kvality a úrovně veletrhu. Potvrzením kvality veletrhu je pro nás i získání pevného partnerství s Pro - bio Svazem ekologických zemědělců, s jehož pomocí navazujeme kontakty i se zahra-ničními svazy z oblasti eko a bio produktů.
Nedílnou součástí veletrhu bude kvalitní doprovodný program, jehož vyvrcholením bude vyhlášení výsledků celoroční a celorepublikové soutěže „Nejoblíbenější český biovýrobek roku“.
Dovolte nám, abychom poděkovali všem stávajícím vystavovatelům za jejich účast, podporu a milou přízeň a zároveň co nejsrdečněji pozvali k účasti nejen je, ale i nové vystavovatele, kteří mají zájem zúročit stoupající poptávku spotřebitelů o bio a eko produkty.

Ctirad HEMELÍK
manažer veletrhu

více informací na: www.biostyl.cz

Vytvořeno 9.1.2007 15:37:38 | přečteno 2034x | sasa
 
Úvodní strana
Krajský úřad Libereckého kraje
Odbor životního prostředí a zemědělství
U Jezu 642/2a, 461 80 Liberec 2
 
load