Přírodní léčba - ; nejšetrnější způsob pro lidský organismus

Proč mě bolí zrovna záda, kyčle, rameno, koleno. Jak si lze doma s malými náklady zmírnit až odstranit bolesti zad, ulehčit páteři, ramenům, kyčlím a kolenům. Postřehy z léčby opěrného a pohybového aparátu - ; vhodná strava, bylinné čaje, koupele, obklady. Jak se jednoduše rozhýbat, o masážích. To vše se dozvíme 12. listopadu 2007 na přednášce ing. Miroslava Hrabici konané v Tanvaldě v budově MDC Maják od 17.30 hodin. Akci pořádá ekoporadna ORSEJ při MDC Maják v Tanvaldě.

Žádný lidský organismus nemá rád když dostává chemická léčiva, která mají v naprosté většině nedobré vedlejší účinky a pokud Vašemu organismu nabídnete léčku přírodní (pokud to jde) - odvděčí se Vám nejen odstraněním či zlepšením jednoho zdravotního problému, ale většinou také zlepšením problémů dalších.
Léčivé rostliny měly odpradávna významný vliv na zdraví a spokojenost lidí, proto není divu, že většina kultur věřila, že mají magické a léčivé schopnosti.Byliny se využívají už desítky tisíc let. Je všeobecně známo, že naši předkové využívali celou škálu léčivých rostlin a měli hluboké znalosti jejich léčivých schopností.

Dana Hariková a Libuše Novotná, ekoporadna ORSEJ v Tanvaldě

ikona souboruPozvánka na akci Přírodní léčba

Vytvořeno 5.10.2007 7:14:39 | přečteno 1877x | sasa
 
Úvodní strana
Krajský úřad Libereckého kraje
Odbor životního prostředí a zemědělství
U Jezu 642/2a, 461 80 Liberec 2
 
load