Rozloučení s prázdninami v Sedmihorkách

Další krajský ekoden pro děti a rodiče bude tentokrát připraven v Sedmihorkách u Turnova na okraji Českého ráje.

V rámci celodenní akce budou připraveny pestré aktivity, při kterých si budou moci návštěvníci vyzkoušet práci s přírodními materiály (např. dřevem, hlínou, ovčí vlnou). Na programu bude řada her pro děti. Příchozí se budou moci pobavit při představení Mechanického divadla Roberta Smolíka či se za doprovodu průvodce projít po Dětské lesní naučné stezce Sedmihorky.

„Cílem akce je přiblížit problematiku ochrany životního prostředí hravou a zajímavou formou, a tak upozornit na některé konkrétní problémy z oblasti životního prostředí a možnosti jejich prevence,“ popsal účel akce náměstek hejtmana Radim Zika, jehož resort rozvoje venkova, zemědělství, životního prostředí a informatiky připravuje celodenní program ve spolupráci se Střediskem ekologické výchovy Český ráj, Správou CHKO Český ráj, Kempem Sedmihorky a obecně prospěšnou společností Suchopýr.

Realizaci akce, která se uskuteční v pátek 25. srpna od 10.00 do 18.00 hod., finančně podpořil Státní fond životního prostředí České republiky.

Vytvořeno 19.6.2006 10:56:44 | přečteno 1445x | sasa
 
Úvodní strana
Krajský úřad Libereckého kraje
Odbor životního prostředí a zemědělství
U Jezu 642/2a, 461 80 Liberec 2
 
load