Školení Mistrů nulového odpadu

Chcete získat nové informace v oblasti recyklace odpadů a být užiteční? Pomozte snížit produkci odpadů pomocí kvalifikovaného poradenství spoluobčanům, jak předcházet vzniku odpadů, následně třídit a využívat jednotlivé složky odpadů.

Všechny zájemce o recyklaci odpadů z řad pracovníků obecních úřadů, občanských sdružení, svozových firem, pedagogických pracovníků a studentů zveme na školení Mistrů nulového odpadu, které se uskuteční o víkendu 31.3. - 1.4. 2007 v Žatci. Pro účastníky je připraven bohatý a zajímavý program o recyklaci jednotlivých složek domovního odpadu (papír, plasty a bioplasty, sklo, papír, bioodpad apd.). Seminář je ZDARMA. Cílem školení je připravit dobrovolníky na poradenství v oblasti využití složek komunálního odpadu. Program školení a bližší informace o statutu Mistra nulového odpadu naleznete na www.ekodomov.cz v sekci „Mistr N.O.“. Přihlášky na seminář (jméno, kontakt, životopis a stručný motivační dopis) zasílejte do 25. března 2007 na Mr.NO(at)ekodomov.cz.

Školení je součástí projektu "Ústecký kraj - kraj přírody i člověka", který je spolufinancován EVROPSKÝM SOCIÁLNÍM FONDEM a STÁTNÍM ROZPOČTEM ČESKÉ REPUBLIKY.

Autor: Pavel Strecker
13.3.2007

ikona souboruPozvánka na akci Školení Mistrů nulového odpadu

Vytvořeno 16.3.2007 8:11:48 | přečteno 1668x | sasa
 
Úvodní strana
Krajský úřad Libereckého kraje
Odbor životního prostředí a zemědělství
U Jezu 642/2a, 461 80 Liberec 2
 
load