Vítání slunovratu na Bukovině i Lesní den v Sedmihorkách

Na první letní víkendovou sobotu - ; 24.června - připravilo Středisko ekologické výchovy Český ráj dvě akce určené pro širokou veřejnost.

V Ekocentru Sedmihorky bude pro děti i jejich rodiče připravena akce s názvem Lesní den v Sedmihorkách.
„ Vzhledem k horkému počasí, které v těchto dnech panuje, jsme se rozhodli původně odpolední program přesunout až na podvečer. Od 17 hodin je tak připraven program pro děti i jejich rodiče ve kterém se budou zábavnou a hravou formou seznamovat s životem v lese a navštíví také zvířátka v našich ohradách“, nastínila program Simona Jašová, vedoucí Střediska ekologické výchovy Český ráj.
V altánu arboreta Bukovina u Hrubé Skály v sobotu v 18 hodin vystoupí s hudbou i poezií skupina ALAF. „Letní slunovrat je často spojován s hudbou a poezií. I my jsme se nechali inspirovat . Na tento večer jsme pozvali hudební skupinu ALAF z Nového Bydžova, která vystoupí s vlastními skladbami. Ty jsou zajímavé především tím, že jde o netradiční spojení hudby s ptačími hlasy“ uvedla Jana Marková, koordinátorka SEV Český ráj.
V nově zrekonstruovaném altánu probíhá současně také výstava Ivany Stonjekové : Mandaly - obrázky , které pohladí po duši. Hřejivé obrázky si zde může každý nejen prohlédnout, ale i zakoupit.

Vytvořeno 22.6.2006 8:36:57 | přečteno 1559x | sasa
 
Úvodní strana
Krajský úřad Libereckého kraje
Odbor životního prostředí a zemědělství
U Jezu 642/2a, 461 80 Liberec 2
 
load