Vyhlášení fotografické soutěže „Po stopách kamene“

Na první zářijový pátek si EKOPORADNA ORSEJ v Jablonném v Podještědí připravila pro všechny milovníky přírody vyhlášení fotografické soutěže s mottem „Po stopách kamene v Lužických horách a Přírodním parku Žitavské hory“ - ; výskyt, těžba, zpracování. Horniny a minerály formují tvář naší krajiny. Mohou nás dovést k nádherným a zajímavým místům. Jsou cestou do minulosti i budoucnosti…

Soutěž byla zahájena 1.9. 2006 a termín odevzdání prací je do 10. 5. 2007 v sídle Ekoporadny Orsej v Jablonném v Podještědí (Zdislavy z Lemberka 335). Soutěží se ve dvou kategoriích - do 15ti let a nad 15 let, max. 3 snímky od 1 autora na papíru ve formátu A4. Nejlepší fotografie pro společnou česko-německou výstavu budou vybrány veřejností formou anketních lístků v rámci otevření výstavy na české straně - v Jablonném v Podještědí - v červnu 2007. Výstava bude poté prezentována ve městech a obcích Lužických a Žitavských hor. Na podzim se chystá vydání česko-německého kalendáře, kde budou práce autorů uveřejněny.

Akce se koná ve spolupráci se Společností pro Lužické hory a Občanským sdružením přátel Lužických hor. Projekt je spolufinancován Evropským sociálním fondem v ČR a státním rozpočtem České republiky (MŽP). Podrobnosti k fotografické soutěži naleznete na adrese www.ekovychovalk.cz nebo www.spolecnostlh.cz.

Hana Koníčková, Občanské sdružení přátel Lužických hor, Školní 12, Jablonné v Podještědí

tel.:724 583 585, e.mail.: OSPLH@seznam.cz

Vytvořeno 6.9.2006 16:27:36 | přečteno 1682x | sasa
 
Úvodní strana
Krajský úřad Libereckého kraje
Odbor životního prostředí a zemědělství
U Jezu 642/2a, 461 80 Liberec 2
 
load