Vyhlášení přírodovědné soutěže pro středoškoláky

Správa Krkonošského národního parku vyhlašuje tradiční odbornou přírodovědnou soutěž pro studenty středních škol (včetně nižších ročníků víceletých gymnázií). Letos soutěž vyhlašujeme podvacáté, pravidelně se střídá zaměření botanické se zoologickým.

Otázky jsou zpravidla směřovány na krkonošským tématům. Specifikem soutěže nejsou věcné ceny, ale pro 30 nejlepších účast na odborném zoologickém soustředění, které se letos koná 2.–6. června na Friesových Boudách. Těmito soustředěními prošly během let stovky schopných studentů, kteří se dnes již často věnují zoologii či botanice jako svému zaměstnání nebo studují dále tyto obory.

Správná odpověď je vždy jen jedna. Takové odpovědi označte do tabulky a zašlete do 20. dubna 2014 na adresu knyvltova@krnap.cz .

Tabulku najdete ke stažení na webových stránkách www.krnap.cz/akce-environmentalni-vychovy/. Třicet nejúspěšnějších řešitelů bude pozváno na odborný zoologický kurz, Jeho program budou tvořit především terénní exkurze pod vedením zoologů Správy KRNAP, přednášky a hry. Studenti zažijí i celodenní výlet atraktivními částmi Krkonoš.

Přejeme šťastnou volbu při hledání správných odpovědí!

Vytvořeno 14.3.2014 10:50:09 | přečteno 264x | Lenka Rychtaříková
 
Úvodní strana
Krajský úřad Libereckého kraje
Odbor životního prostředí a zemědělství
U Jezu 642/2a, 461 80 Liberec 2
 
load