Za Bobíkem - ; do Centra pro zvířata v nouzi v Liberci

Poslední akcí Ekoporadny Orsej v Liberci v rámci kampaně „Pomoc handicapovaným živočichům“ bude druhou prosincovou sobotu návštěva Centra pro zvířata v nouzi při ZOO Liberec - ; Bobík. Po únorové návštěve ježčí stanice, přednášce o handicapovaných dravcích v dubnu a ornitologickém večeru na Jizerce v září zde zakončíme společnou kampaň, do které se zapojila všechna střediska sítě Ekoporaden Orsej.

Centrum pro zvířata v nouzi bylo zřízeno při ZOO Liberec a sídlí v Liberci v Ostašovské ulici 570, v městské části Liberce - Růžodol I. Najdete ho po levé straně ve směru na Ostašov za posledním objektem výstavby (bývalá výkrmna masa, nyní kovovýroba). Pojedete-li do útulku autobusem (č.12, 23, 30), vystoupíte na zastávce Růžodol I.. K útulku dojdete pěšky (směr letiště).
Sraz účastníků je v sobotu 8. prosince v 10:30 před útulkem. Společně si jej prohlédneme a dozvíme se důležité informace, jak můžeme pomoci. Útulek poskytuje azyl pro nalezené psy a kočy, také vám zde poradí, jak se postarat např. o mladé ježky, kteří by kvůli nízké hmotnosti nepřežili zimu, jakých chyb se vyvarovat při pomoci volně žijícím živočichům i co dát či nedat ptáčkům do krmítka.

Akci pořádá Ekoporadna Orsej při Společnosti pro Jizerské hory, o.p.s. v Liberci. Kontakt: david.kavan@ekovychovalk.cz tel.: 774 757 023 (D. Kavan)

Informace o útulku, který je otevřen po celý týden od 10:30 do 17:30 najdete na webových stránkách: www.zooliberec.cz/centrum-pro-zvirata-v-nouzi

Ing. David Kavan

ikona souboruPozvánka na akci Za Bobíkem

Vytvořeno 19.11.2007 11:33:25 | přečteno 2638x | sasa
 
Úvodní strana
Krajský úřad Libereckého kraje
Odbor životního prostředí a zemědělství
U Jezu 642/2a, 461 80 Liberec 2
 
load