Zahájení činnosti poradny pro chovatele terarijních a handicapovaných zvířat

V prostorách Vlastivědného muzea v České Lípě se mohou návštěvníci už od října loňského roku seznámit s živými terarijními plazy a obojživelníky a tak pro letošní rok se rozhodli pracovníci ekoporadny ORSEJ rozšířit nabídku - ; ve čtvrtek 8. března 2007 v 15 hodin zde zahajuje činnost poradna pro všechny milovníky a ochránce zvířat.

„V současné době si lidé opatřují nejrůznější exotické plazy a obojživelníky. Tento zajímavý koníček s sebou přináší nejen radost, ale často i starosti s péčí o zvířata. A právě proto zřizujeme poradnu pro všechny, kteří se chtějí pomoci s konkrétním problémem anebo jen se potkat s podobně orientovanými lidmi,“ říká ing. Zdeněk Vitáček, ředitel muzea a známý odborník na chov terarijních živočichů z České Lípy.

Takže, pokud chováte želvičku, užovku, nebo chcete poradit, jak velké terárium bude Váš miláček potřebovat, neváhejte a přijďte do muzea v České Lípě. Ne všechna zvířata se těší perfektnímu zdraví a proto jsme připraveni poradit i s problémem handicapovaného živočicha.

Poradna bude fungovat od 8. března 2007 každý čtvrtek v době od 15 do 17 hodin v přízemí muzea v koutku exotických zvířat.

Mgr. Jiří Stránský, koordinátor ekoporadny ORSEJ při VMG Česká Lípa
E-mail : jiri.stransky@ekovychovalk.cz mobil : 774 825 089

Vytvořeno 6.3.2007 14:52:58 | přečteno 1649x | sasa
 
Úvodní strana
Krajský úřad Libereckého kraje
Odbor životního prostředí a zemědělství
U Jezu 642/2a, 461 80 Liberec 2
 
load