Osvětová soutěž MISS KOMPOST

page 7 page 001

Máte doma, ve škole nebo v práci kompost "radost pohledět"? Pokud ano, můžete ho přihlásit do soutěže Miss Kompost a pomoci tak s osvětou kompostování

Soutěž Miss Kompost je určená pro zkušené kompostáře, stejně jako pro ty, kteří s kompostováním teprve začínají. Přihlaste svůj kompost, ať je jakýkoli! V téhle soutěži se totiž uplatní nejen krása, ale také vtip, nadšení, nasazení, invence a schopnost improvizovat.

Je to výzva!

Spolu se soutěží startujeme neformální výměnu zkušeností doslova od zahrady k zahradě.  Pojďte do toho a staňte se inspirací pro ty, kteří o skutečném kompostování teprve přemýšlejí. Kompostováním totiž uprázdníte místo v popelnici, dodáte půdě živiny a pomůžete předcházet její erozi, která je příčinou ničivého sucha i povodní.

Do soutěže se může přihlásit každý, kdo kompostuje pro svoji vlastní potřebu, bez ohledu na druh a způsob kompostování.  Všichni soutěžící se zapíšou do unikátní galerie kompostů, vítězové získají skvělé ceny.

Uzávěrka přihlášek Miss kompost 2018 je 31. 10. 2018

O vítězi rozhodne odborná porota, která může přihlédnout k internetovému hlasování. Hlasovat lze v galerii kompostů stisknutím facebookového tlačítka „To se mi líbí“ nebo stisknutím tlačítka sdílení na Google+ či Twitteru u příslušného kompostu. Odborná porota si vyhrazuje právo rozhodovat nezávisle a internetové hlasování pro ni není závazné. Na výhru nevzniká právní nárok na základě výsledků internetového hlasování.

Kategorie soutěže

  • Kompost roku: 1., 2. a 3. místo
  • Miss kompost škol: 1. místo
  • Miss kompost Facebook: 1. místo

www.kompostuj.cz

Vytvořeno 18.7.2018 10:05:28 | přečteno 496x | tereza.pokorna
 
Úvodní strana
Krajský úřad Libereckého kraje
Odbor životního prostředí a zemědělství
U Jezu 642/2a, 461 80 Liberec 2
 
load