ZeroWaste workshop na Ještědském hřebnu

zero waste1

21. - 23. 6. pořádá Čmelák víkendový zážitkový workshop ve starobylé chalupě na Padouchově. Na programu bude přednáška o ZeroWaste životním stylu, výroba kompostérů, návštěva Nového pralesa, povídání si a sdílení zkušeností...

Náš svět je zavalen odpady - v oceánech už najdeme celé ostrovy vzniklé koncentrací odpadů a na nějaký ten odpad narazí člověk na těch nejnepředstavitelnějších místech, jako jsou vrcholy osmitisícovek, propasti, hnízda ptáků nebo vnitřnosti velryb. Odpady nejen že hyzdí krajinu, ale prostřednictvím potravního  řetězce se dostávají do živých organizmů, na než mají samozřejmě negativní vliv.

Nejvíce odpadů vzniká v bohatých zemích, kde se na konzumní styl života stal jakýmsi standardem... Reklama na nás míří ze všech stran a manipuluje našimi každodenními rozhodnutími. A přitom to, co je třeba ke šťastnému životu, se stejně koupit nedá. Pojďte se s námi zkusit přiučit jak žít radostně a přitom daleko ohleduplněji vůči životnímu prostředí. Poznejte další podobně smýšlející lidi a poslechněte si zkušenosti těch, co se touto cestou již vydali. Zažij s námi ZeroWaste workshop na Padouchově! 

PS.: A nebojte, naším heslem je - svět nepotřebuje pár lidí co dokážou žít na 100% zerowaste, ale hodně lidí, co se o to pokouší.

Více info a přihláška zde: https://forms.gle/F8tR6Zvbzeo2YBn77 

zero waste

Vytvořeno 20.5.2019 18:03:44 | přečteno 1506x | tereza.pokorna
 
Úvodní strana
Krajský úřad Libereckého kraje
Odbor životního prostředí a zemědělství
U Jezu 642/2a, 461 80 Liberec 2
 
load