V okolí Lidových sadů vznikl první liberecký quest!

Díky několika nadšeným  lidem spolupracujících s DIVIZNOU - Městským střediskem ekologické výchovy při ZOO Liberec vznikl v průběhu září 2013 první quest, který si mohou návštěvníci i obyvatelé města Liberec projít již od 1.11.2013. (neoficiálně již od 12. října 2013).

První liberecká hledačka pod názvem „BEZ MOBILU BEZ MAILU VĚNUJEM SE DETAILU“ je fyzicky snadná, psychicky náročná (zejména pro lingvisty a architekty) a je nutné, aby osoby mladší 15-ti let měly doprovod dospělé osoby. Délka hledačky je  přibližně  3 km, na klidné projití je třeba asi 1,5 hod. Hledačka je přístupná celoročně, v zimě počítejte se sněhem. Vybavení na cestu, které se Vám může hodit tvoří jen  papír, tužka, popřípadě dalekohled. Začátek hledačky je u střediska ekologické výchovy DIVIZNA, na můstku přes Jizerský potok (křižovatka ulic Tichá a Sovova v Liberci Lidových sedech).

Abyste mohli na quest vyrazit, je třeba mít vlastní list questu (hledačky), který můžete zdarma stáhnout na webových stránkách: www.zooliberec.cz nebo www.divizna.eu . nebo si jej osobně vyzvednout v pracovní dny ve Středisku ekologické výchovy DIVIZNA.

ikona souboruPrvní liberecká hledačka

ikona souborumapka quest

Další informace naleznete zde

Vytvořeno 14.10.2013 16:21:43 | přečteno 1347x | Lenka Rychtaříková
 
Úvodní strana
Krajský úřad Libereckého kraje
Odbor životního prostředí a zemědělství
U Jezu 642/2a, 461 80 Liberec 2
 
load