Farma Vyšehrad

Jizerské hory

Farma Vyšehrad nabízí ubytování pro rodiny s dětmi a skupiny na úpatí Jizerských hor nedaleko města Jablonec nad Nisou.

Pobyt na Farmě Vyšehrad umožní návrat k přírodě a zdravému životnímu stylu. Nachází se na jižní stráni, zvedající se vysoko nad městem a hned za pastvinami pokračují souvislé lesy přes Bedřichov do srdce CHKO Jizerských hor. Ohraničený areál má výměru 12 ha. Z oken pokojů je výhled na pastviny koní. V druhé části areálu je stáj s chovem masného skotu s pastevním areálem, kde lze v jarních měsících vidět čerstvě narozená telátka.

Farma Vyšehrad nabízí ubytování ve čtyřech dvou-třílůžkových, stylově zařízených pokojích. Každý pokoj má možnost přistýlky.  Pro všechny pokoje je k dispozici společenská místnost s krbovými kamny, s kuchyňským koutem, lednicí, TV se satelitem, jídelními stoly a sedací soupravou. Děti mohou využít hernu. Stravování je možné z vlastních zásob v zařízené kuchyňce s lednicí nebo v restauracích v okolí (Jablonec, Janov, Bedřichov). Možnost dovozu pizzy a jiných hotových jídel. K letnímu osvěžení slouží venkovní bazén, využít můžete také nedalekou přehradu v Jablonci (VN Mšeno), přírodní koupaliště Dolina v Bedřichově nebo ve vodní nádrži Bedřichov na Černé Nise. 

CHKO Jizerské hory nabízí ideální podmínky pro lyžování (v okolí mnoho sjezdovek a lyžařská magistrála pro běžkaře), pěší nebo cykloturistiku. 

Farma Vyšehrad, autor: Farma Vyšehrad
Farma Vyšehrad - pastviny
Farma Vyšehrad v zimě, autor: Farma Vyšehrad
farma Vyšehrad
farma Vyšehrad - odbočka z Vyšehradské ulice na farmu, autor: Farma Vyšehrad
společenská místnost, autor: Farma Vyšehrad
farma Vyšehrad  zahradní krb a grilovací stůl, autor: Farma Vyšehrad
farma Vyšehrad terasa, autor: Farma Vyšehrad
Farma Vyšehrad
 
 
Úvodní strana
Krajský úřad Libereckého kraje
Odbor životního prostředí a zemědělství
U Jezu 642/2a, 461 80 Liberec 2
 
load