Kemp Tanvaldský Špičák

Jizerské hory

Autokemp Tanvaldská kotlina nabízí ubytování v klidné lokalitě, na úpatí Tanvaldského Špičáku. Nachází se ve městě Tanvald, v regionu Jizerské hory. Při půldenních a celodenních výletech odtud můžete autem navštívit všechny výletní cíle v Jizerských horách, Krkonoších a Českém ráji.

Kemp Tanvaldský Špičák

Autokemp je nové, poměrně komfortně vybavené malé zařízení s cca. 60 místy pro kempování. Vedle recepce, umýváren se sprchami a WC, možnosti praní prádla, je zde hospůdka s venkovní terasou a grilem, zastřešené místo na grilování a hřiště pro děti. 
V kempu najdete rovněž dvě chatky s celkem 12 lůžky s možností celoročního ubytování. Každá chatka je rozdělena na dva samostatné pokoje vytápěné přímotopy, každý se dvěma palandami. Každá chatka je rozdělena na dva samostatné pokoje vytápěné přímotopy. První pokoj je vybaven dvěma palandami, druhý pokoj rozkládacím gaučem. Chatky nemají vlastní sociální zařízení. Na letní sezonu 2020 jsme pro vás připravili rodinný apartmán pro 4 osoby a tři indiánská teepee (pro 6 - 8 osob).Příjemné posezení a něco malého k snědku a pití najdete v moderně zařízené hospůdce s letní terasou.
Příjemné posezení s občerstvením najdete ve sportbaru, kde jsou umístěny dvě plazmové televize a mimo jiné je zde možno sledovat na různých televizních kanálech sportovní přenosy. V areálu autokempu je hostům poskytováno zdarma bezdrátové připojení k internetu – WiFi. V recepci mohou hosté využít možnost platby platební kartou. V areálu je úschovna jízdních kol.

Samozřejmostí je možnost napojení karavanů na elektřinu s odpočtem spotřeby, rozvod pitné vody a možnost vypouštění zásobníků odpadních vod nebo chemických WC z karavanů. Kemp je vybaven večerním osvětlením a nočním orientačním osvětlením. 800 m od kempu jsou vzdáleny tenisové kurty a minigolf.

Kemp Tanvaldský Špičák - aktivity:

Přímo v Tanvaldě je přírodní koupaliště a další pěknou možností koupání je přehrada v Jablonci nad Nisou, vzdálená 12 km. Cca 800 m od kempu jsou vzdáleny tenisové kurty a minigolf. Jedno z největších lyžařských středisek v Jizerských horách, Tanvaldský Špičák se čtyřsedačkovou lanovkou a uměle zasněžovanými sjezdovkami je odtud vzdáleno 5 km, autem cca 10 minut. V letní sezóně můžete zavítat do Bikeparku Tanvaldský Špičák. Mnoho značených turistických cest dává možnost poznat Jizerské hory. U autokempu se nacházejí motokrosová trať a trialové sektory. 

Kemp Tanvaldský Špičák je v provozu po celý rok a v zimních měsících zde lze za výhodných cenových podmínek i dlouhodobě umístit karavany.

Ve městě Tanvald najdete širokou síť obchodů a všechny důležité služby.

Otevírací doba

Leden - Prosinec --

Tee Pee, autor: Kemp Tanvaldský Špičák
Tee Pee, autor: Kemp Tanvaldský Špičák
Kemp Tanvaldský Špičák, autor: Kemp Tanvaldský Špičák
Apartmán, autor: Kemp Tanvaldský Špičák
Kemp Tanvaldský Špičák, autor: Kemp Tanvaldský Špičák
Apartmán, autor: Kemp Tanvaldský Špičák
Kemp Tanvaldský Špičák, autor: Kemp Tanvaldský Špičák
Kemp Tanvaldský Špičák, autor: Kemp Tanvaldský Špičák
Chatka, autor: Kemp Tanvaldský Špičák
Chatka, autor: Kemp Tanvaldský Špičák
Chatky, autor: Kemp Tanvaldský Špičák
 
 
Úvodní strana
Krajský úřad Libereckého kraje
Odbor životního prostředí a zemědělství
U Jezu 642/2a, 461 80 Liberec 2
 
load