Ubytování u zámku Sychrov

Český ráj

Ubytování se nachází v obci Radimovice, v turistickém regionu Český ráj. Chata leží 200 m od zámku Sychrov a 10 km od města Turnov, který je nazýván branou Českého ráje.
Chata Renata
Popis dřevěné část:

Vchod do dřevěné části je po venkovním schodišti ze zadní části objektu do prosklené verandy ze které se vchází do kuchyně. Z kuchyně  je vchod do  obývací místnosti a do sociálního zařízení. Ložnice jsou v podkroví a vchází se do nich po strmém schodišti z obývací  místnosti. Před obývací místností je terasa se zahradním nábytkem, slunečníkem, grilem a  zapuštěný bazén 3x5 m, hloubka 1,2 m. /tepelné čerpadlo pro přihřívání vody/.

Pozemek je svažitý, částečně oplocený, částečně živý plot, sousedí přímo s lesem. Místo pro parkování auta ve spodní části pozemku, uzamykatelný prostor pro kola je v přízemí objektu s vlastním vchodem.

Vybavení objektu:

Kuchyň: kuchyňská linka, el.sporák, lednice s mrazáčkem, rychlovarná konvice, mikrovlnná trouba, překapávač, stůl, židle, nádobí, teplá a studená voda.

Příslušenství: sprchový kout, WC, umyvadlo, zrcadlo, teplá a studená voda
Obývací místnost: sedací souprava, stolek, televize, satelit, věž, skříň šatní, skříň prádelní
Ložnice: 1) 2 válendy, komoda, lampičky
2) 3 válendy, 3x skříňka, peřiňáky, lampičky

Přízemní zděná část s vlastním vchodem /za doplatek – max. 3 osoby/

Tato část se pronajímá jen v období červen – srpen /září po dohodě/. Nepronajímá se samostatně, pouze jako možnost rozšíření kapacity objektu. Vchod je samostatný. Vchází se do  předsíně, následuje chodba. Z ní se vchází do příslušenství /WC, umyvadlo,sprcha/ a do pokoje. Vybavení pokoje – manželská postel, válenda, 2 x skříň, komoda, televize, stůl, židle, kuch. kout /rychl. konvice, mikrovlnná trouba, vařič, dřez, nádobí/, teplá a studená voda, lednice s mrazáčkem na chodbě. V celém prostoru je pouze jeden schod – vhodné pro ty, kterým dělá problém chůze po schodech.

Ostatní vybavení: pískoviště, ruské kuželky, houpačka, zahradní nábytek, slunečník, venkovní krb – gril, bazén

Vytápění. Elektrické přímotopy

Uvnitř objektu je zákaz kouření.

Objekt Květa
Popis objektu:

Z malého oploceného dvorku se vchází do chodby. Vpravo od vchodu se přejde do malé chodbičky odkud se vchází vpravo do garáže a rovně do příslušenství. Vlevo od vchodu je schodiště do podkroví a vchod do chodby přízemí domu.Z chodby v přízemí  se vchází do příslušenství, kuchyně a do obývací místnosti. Z kuchyně je vchod do třílůžkové ložnice.

Kuchyň je oddělena od obývací místnosti nízkou zídkou s průchodem.

Z obývací místnosti se dostaneme na balkon se zahradním nábytkem a slunečníkem.

Do podkroví se vchází po schodišti ze vstupní chodby. Z chodby v podkroví lze vejít do ložnice 1. a ložnice 2. Do ložnice 3. se prochází přes ložnici 2.. Z chodby je vstup do samostatného WC a koupelny.

Vybavení objektu:

Přízemí:

Ložnice: 3 válendy, šatní skříň,  niky, lampičky, skříňky na prádlo

Příslušenství /vpravo od vchodu/ :WC+sprchový kout, umývadlo, teplá a studená voda

Kuchyň: kuchyňská linka, překapávač, rychlovarná konvice, topinkovač, mikrovlnná trouba, sporák se sklokeramickou deskou, 2x lednice s mrazáčkem, , digestoř, nádobí,  stůl +  židle, dětská jídelní židlička

Obývací místnost: obývací stěna,  sedací souprava, stolek,  gauč , 6 křesílek, stolek,  televize, satelit, radiomagnetofon + CD, DVD přehrávač.

Příslušenství /vstup z chodby v přízemí/ – samostatné WC, samostatná koupelna – vana, sprchový kout, umyvadlo. Teplá a studená voda.

Podkroví:

  1. ložnice – 3 válendy,  3 skříňky,  křeslo, stolek, lampičky, šatní skříň na chodbě
  2. ložnice – manželská postel, noční stolky, skříň, možnost přidat rozkládací lůžko nebo dětskou  postýlku jako přistýlku, vstup na balkon
  3. ložnice – 4 válendy, skříň šatní a prádelní, noční stolky, lampičky, 2 křesílka

Příslušenství – samostatné WC + umývadlo, samostatná koupelna – sprchový kout, umývadlo

Teplá a studená voda.

Uvnitř objektu je zákaz kouření.

Ostatní vybavení:

Na balkonu u obývací místnosti je dřevěný nábytek – 4 křesla, 2 lavice, 2 stoly, slunečník.Na balkonu v podkroví jsou lehátka, stůl, lavice

V uzavřeném dvorku před vchodem je dřevěné posezení se slunečníkem a krb na grilování

Na zahradě, která se nachází pod domem, je zabudovaný bazén 3 x 5 x 1,5 m /možnost přihřívání tepelným čerpadlem/, stůl na stolní tenis, pískoviště, houpačka s prolézačkou, krytá pergola + zahradní nábytek.

Zahrada je ohraničena živým plotem. Přímo za pozemkem začíná les – bývalá zámecká obora.

Možnost úschovy kol,

V objektu je k dispozici stolní fotbal.

Parkování je pro 2 auta v garáži /auta do střední kategorie/, další 1 auto je možno parkovat před garáží/případně 100m od objektu je možno parkovat zdarma na návsi/. V zimě je bezproblémový výjezd přímo na silnici.

Vytápění: elektrokotel + ústřední topení

Chata Renata
Chata Renata
Chata Renata
Chata Renata
Chata Renata
Chata Renata
Chata Renata
Chata Renata
Chata Renata
Chata Renata
Chata Renata
Chata Renata
Chata Renata
Chata Renata
Chata Renata
Chata Renata
Chata Renata
 
 
Úvodní strana
Krajský úřad Libereckého kraje
Odbor životního prostředí a zemědělství
U Jezu 642/2a, 461 80 Liberec 2
 
load