Pension Blata

Český ráj

Pension Blata se nachází ve stejnojmenné obci, v chráněné oblasti Českého ráje, asi 1 km od centra Prachovských skal. Pension najdete cca 2 km po odbočení ze silnice č. 16, spojující Mladou Boleslav a Jičín, cca 6 km od Jičína.

Nabízí ubytování ve čtyřech dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky, popř. dětské postýlky a v jednom dvoupokojovém apartmánu, vše s vlastním sociálním zařízením a koupelnou. Dále možnost pronájmu domu o dvou, popř. třech ložnicích se čtyřmi, respektive osmi lůžky, příslušenstvím, obývacím pokojem s krbem a kuchyní.

V objektu je možnost uzavřeného parkování, úschovy kol, popř. jiných sportovních potřeb. V letních měsících je k dispozici venkovní bazén, terasy, zahradní gril. Dále bar s vnitřním krbem a jídelna, kde se podává snídaně.

Pension Blata je situován ca. 1 km od centra Prachovských skal. Přímo v místě naleznete široké spektrum cyklistických tras, značených turistických a horolezeckých stezek. V obci Blata je též k dispozici antukový tenisový kurt a hřiště na plážový volejbal. V Českém ráji se nachází spousta kulturních památek, hradů a zámků.

Pension Blata - exterirér
Pension Blata - exteriér
Pension Blata - exteriér
Pension Blata - exteriér
Pension Blata - exteriér
Pension Blata - jídelna
Pension Blata - chodba k pokojům
Pension Blata - pokoj č. 2
Pension Blata - pokoj č. 3
Pension Blata - pokoj č. 5
Pension Blata - přistýlka - pokoj č. 3
Pension Blata - přistýlka - pokoj č. 2
Pension Blata - přistýlka - pokoj č. 5
Pension Blata - přistýlka - pokoj č. 4
Pension Blata - tenisový kurt
 
 
Úvodní strana
Krajský úřad Libereckého kraje
Odbor životního prostředí a zemědělství
U Jezu 642/2a, 461 80 Liberec 2
 
load