Parsi s.r.o.

Český ráj

Skleněné šperky, dekorativní výtvarná díla - výtvarnice Kamila Parsi Žďárská vytváří jedinečné objekty s květinovými či figurálními motivy. V jejím ateliéru v Rohlinách u Turnova naleznete také bohatou kolekci skleněných šperků, květin a nepřeberné množství drobných závěsných dekorací či jiných zajímavostí.
V ateliéru Kamily Parsi můžete zhlédnout výrobu skleněných figurek, šperků, špendlíků, květin nebo vinutých korálků. Všechny výrobky lze také přímo na místě zakoupit. Můžete se tu dozvědět o historii výroby skleněných figurek u nás a mnoho dalších užitečných zajímavostí o skle, popř. si výrobu i vyzkoušet.

Exkurze

Předvádění výroby skla u kahanu.

Dílny

Tvorba skleněných korálků, bižuterie, dekorací a květin. 

Výtvarnice má i klasické vzdělání v oboru, činnosti se věnuje od roku 1998. Při práci se sklem kombinuje téměř všechny techniky známé od počátku figurkářské výroby u nás, přičemž usiluje o maximální využití úžasných vlastností skla. Veškeré práce jsou prováděny výhradně tradičními postupy sklářské výroby bez použití strojní technologie a forem, tudíž každý kus je neopakovatelný originál. Naleznete zde nápadité a vkusné doplňky každého interiéru či dámského šatníku, konkrétně šperky, vinuté perle, figurky, závěsné dekorace a další. Skleněné výrobky si můžete zakoupit prostřednictvím on-line shopu na www.parsi-glass.com.

Návštěva je možná po předchozí domluvě.

Otevírací doba

Návštěva v pondělí - pátek po předchozí domluvě.

Šperky
Šperk
Dekorativní dílo
Dekorativní dílo
Parsi Glass, autor: Parsi Glass
Parsi Glass, autor: Parsi Glass
Parsi Glass, autor: Parsi Glass
 
 
Úvodní strana
Krajský úřad Libereckého kraje
Odbor životního prostředí a zemědělství
U Jezu 642/2a, 461 80 Liberec 2
 
load