B–Sport Jan Bína

Jizerské hory

Půjčovna a skiservis B Sport se nachází v regionu Jizerské hory, v obci Hrabětice, v těsné blízkosti lyžařského areálu Severák. B – sport poskytuje veškeré služby pro Vaše sportovní radovánky a to jak v zimě, tak i v létě.

Největší a nejdéle fungující rodinná půjčovna sportovních potřeb na Severáku s kvalitním servisním zázemím fungující od roku 1992. 

Zimní nabídka: 

Půjčovna širokého sortimentu lyží a lyžařských kompletů. Všechny půjčované lyže jsou nově nakoupené a pečlivě servisované. V ceně kompletu je vždy i přilba. K dispozici jsou lyžařské boty různých značek a typů, což dává jistotu dobrého výběru. Nabídka zapůjčení vybavení pro celé skupiny a dětské kolektivy

Novinky:

Pop-Board - kombinace standardního snowboardu a základny s řidítky. Vhodný pro všechny věkové kategorie bez ohledu na jejich fyzickou zdatnost. Hlavní předností je, že bez ohledu na místo a způsob použití vytváří potřebné návyky na lyžování a snowboarding.

Fat bike - speciálně upravené kolo s pneumatikami o šířce 4 palce (10 cm), která kolu umožňuje jízdu na měkkém podkladu - sněhu.

Kola je možné zapůjčit buď pro individuální výlet, nebo lze využít služeb "cykloprůvodce" s možností večerní vyjížďky Jizerskými horami. Ta je limitována počtem 3 osob + průvodce a je možná pouze pro předchozí rezervaci (alespoň den předem). V případě výrazné změny sněhových podmínek si vyhrazujeme nárok na změnu trasy, případně zrušení vyjížďky.

Kompletní služby skiservisu

Lyžařská škola Velbloud: http://www.facebook.com/lyzarskaskolaseverak

Léto:

Půjčovna horských a trekových kol včetně vozíků a připojovací tyče, elektrokol a elektrokoloběžek. 

Základní servis kol - tzv. "cyklistická první pomoc" 

Otevírací doba zde: http://bsport-hrabetice.cz/leto/kontakty

Otevírací doba

Otevírací doba se mění v závislosti na letní nebo zimní sezóně.

B-Sport, autor: B-Sport
B-Sport, autor: B-Sport
B-Sport, autor: B-Sport
B-Sport, autor: B-Sport
B-Sport, autor: B-Sport
B-Sport, autor: B-Sport
Půjčovna elektrokol a koloběžek Severák, autor: Renata van Vleet
Půjčovna elektrokol a koloběžek Severák, autor: Renata van Vleet
 
 
Úvodní strana
Krajský úřad Libereckého kraje
Odbor životního prostředí a zemědělství
U Jezu 642/2a, 461 80 Liberec 2
 
load