Wellness Hotel Fénix

Jizerské hory

Moderní Wellness Hotel Fénix se nachází v Liberci v klidné městské části Horní Hanychov nedaleko centra Liberce. Hotel je svojí polohou jedním z nejvyhledávanějších pensionů a hotelů v Liberci pod Ještědem.

Fénix Wellness Hotel se nachází v Liberci, v  klidné městské části Horní Hanychov. Lyžařský a volnočasový areál Ještěď je vzdálen pouhých 300 m od hotelu a do centra města se pohodlně dostane autem či tramvají během 10 minut. Tramvajová zastávka se nachází přímo u hotelu. Prostorné bezplatné parkoviště je přímo u hotelu, monitorováno kamerovým systémem. Po přestavbě byl hotel znovuotevřen v roce 2020 a nabízí promyšlený koncept ubytování, kdy se podařilo spojit luxus a servis 4* hotelu s atmosférou rodinného prostředí.

Ať už si rezervujete útulný dvoulůžkový pokoj o různých velikostech, prostorný rodinný pokoj či rodinné apartmá s prosklenou koupelnou a vířivkou, nebo se rozhodnete pro romantický pobyt v pokoji se saunou, obří vířivkou a terasou s překrásným výhledem, tak nezískáte pouze skvělé a nadstandardní ubytování, ale především ojedinělý a nezapomenutelný zážitek.  

Samoobslužná kavárna s lahodnou kávou, dezerty a bohatou nabídkou alko i nealko nápojů, rozšířenou o nabídku skvělých vín je dostupná po celý den a noc bez omezení. Vše za velmi přívětivé ceny, tudíž nemusíte do hotelu vozit auto plné zásob. Abyste si mohli chuť skvělé kávy vychutnat v klidu, má pro vaše ratolesti Fénix připravenou vyladěnou dětskou hernu AQUARIUM se spoustou hraček, společenských her, stavebnic a velkou chytrou televizi s připojením na internet (HBO + NETFLIX archív). Herna je přístupná pro ubytované hosty zdarma od 8:00 do 20:00 hodin. Hotel je zcela nekuřácký, pro kuřáky je vyhrazený venkovní zastřešený prostor s posezením.

Ubytování s domácími mazlíčky není možné!

Ceník: https://www.hotelfenix.cz/cenik

Wellness Hotel Fénix, autor: Wellness Hotel Fénix
Wellness apartmá Harmony, autor: Wellness Hotel Fénix
Wellness apartmá King, autor: Wellness Hotel Fénix
Wellness apartmá Harmony, autor: Wellness Hotel Fénix
Čtyřlůžkový pokoj Panorama, autor: Wellness Hotel Fénix
vnitřní hernam Aquarium, autor: Wellness Hotel Fénix
dětský koutek Fénix Hotel, autor: Wellness Hotel Fénix
kavárna a snack bar, autor: Wellness Hotel Fénix
dvoulůžkový pokoj Relax s vířivou vanou, autor: Wellness Hotel Fénix
terasa, autor: Wellness Hotel Fénix
 
 
Úvodní strana
Krajský úřad Libereckého kraje
Odbor životního prostředí a zemědělství
U Jezu 642/2a, 461 80 Liberec 2
 
load